Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
27 Ноя 2022

Blog Post

Прокуратура відкрила провадження за фактом примусової "паспортизації" в "ЛНР" | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine
Все рубрики

Прокуратура відкрила провадження за фактом примусової "паспортизації" в "ЛНР" | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

10.Февраль.2020

Прокуратура відкрила кримінальне провадження через примусову «паспортизацію» українців, що здійснюється представниками окупаційної адміністрації в Луганській області.

Ці дії кваліфікують як порушення законів і звичаїв війни, повідомили в пресслужбі Офісу генпрокурора України.

«Згідно з матеріалами СБУ, перші особи адміністрації «ЛНР», яка контролюється Росією, проводять насильницьку політику щодо примусу отримання громадянами України на тимчасово окупованій території Луганської області так званих паспортів громадянина «ЛНР», — уточнили в Офісі генпрокурора.

За попередніми даними, «паспорти» «ЛНР» отримали понад 200 000 осіб.

Підкреслюється, що видача «паспортів» має саме примусовий характер і суперечить вимогам ст. 52 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни і ст. 75 Додаткового протоколу. Ці дії ведуть до порушення конституційних прав і свобод громадян України на тимчасово окупованій території Луганської області.

Здійснення досудового розслідування доручено слідчим ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях.

загрузка…

Related posts