Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
15 Июн 2021

Blog Post

Все рубрики

Расследование | Everyday in Ukraine – Part 2 

04-Apr-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Киев, Криминал, Общество, СМИ, Точка Зрения, Украина

Метки: Знак Оклику, Константин Усов, Лукьяновское СИЗО, Расследование, Резонанс, Репортаж

Лук’янівська тюрма — це місце попереднього ув’язнення. Перебування в її темних камерах — не покарання, а запобіжний захід. Тобто, сюди можуть закрити будь-кого, хто опинився під підозрою, і в сучасній Україні для цього абсолютно не обов’язково бути справжнім злочинцем.

Оскільки саме Київський СІЗО тримає в інформаційному просторі перше місце за кількістю повідомлень про звірства, про тортури, про нелюдські умови тримання та дивні смерті у тюремних камерах, оскільки саме туди влада Януковича запроторює своїх ворогів, півроку тому ми поставили перед собою надзавдання — знайти спосіб показати людям справжню Лук’янівку. Справжню, а не ту, яку демонструють обраним ЗМІ.

13-Mar-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Видео, Власть, Криминал, Общество, СМИ, Точка Зрения

Метки: Видео, Власть, журналистика, Знак Оклику, Ирпень, криминал, Лес, Мнения, Расследование, Резиденция Залесье, Репортаж, Точка зрения

Податкова розпочала перевірки підприємств, які ЗМІ асоціюють з Юрієм Іванющенком. А його бізнес-партнер Іван Аврамов передав журналістам список підприємств, яким володіють Аврамов та Іванющенко. Що відбувається? Дізнався “Знаку оклику”, ТВі.

07-Mar-2012

Автор: : Роман Игоревич

Державні резиденції, мисливські угіддя, панські маєтки українських можновладців.
«Знак Оклику» єдина програма на українському телебаченні, що послідовно і детально розповідає, як за високими парканами огороджені від усіх українців наші можновладці на чолі із затятим мисливцем Президентом України кожен день покращують своє життя. Вже сьогодні. І от чергове розслідування – про державну резиденцію «Залісся», що за якихось півгодини їзди від столиці. Справа в тому, що ці найкращі для полювання величезні лісові угіддя у сорок тисяч гектарів території згідно Указу ще Президента Ющенка мали би стати національним парком. Куди, за законом, міг би потрапити кожен охочий. Але чужі там досі не ходять. Бо небезпечно.

18-Jan-2012

Автор: : Роман Игоревич

В кадр видеозаписи агентства БелТА, сделанном сразу после взрыва в минском метро, ?? попали четыре человека в штатском.

Они выносили со станции метро «Октябрьская» через выход в сторону Дома офицеров военную подрывную машинку КПМ-3У1, катушку саперного кабеля и большую тяжелую сумку.

Related posts