Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Резонанс | Everyday in Ukraine 

19-Feb-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Власть, Киев, Общество, Протест, Украина, Цензура

Метки: Беркут, Влада, Гостиний двор, Київ, Киев, Кияни, КМДА, Резонанс, Україна, Цензура

КМДА – Адміністрація Президента

Організатор – Координаційна Рада Всеукраїнського КИЇВСЬКОГО ВІЧЕ

21 лютого 2013 року, о 9.00 годині, біля будинку Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36), мешканці Києва, представники територіальної громади та протестних груп збираються на «Київське Віче» щоб примусити владу припинити «дахування» злочинців та притягнути до відповідальності всіх осіб, винних у застосуванні сили по відношенню до громадян.

17-Apr-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Киев, Криминал, Общество

Метки: Видео, Знак Оклику, Киев, Константин Усов, Лукьяновка, Лукьяновское СИЗО, Резонанс, Репортаж

Гучний резонанс в Україні та дуже скоро — у Європі. Масштабні перевірки по усіх українських тюрмах. Порушена кримінальна справа по Київському СІЗО. І розгляд питання у Верховній Раді. Все це — наслідки скандалу після оприлюднення в ефірі «Знаку Оклику» на ТВі спеціального розслідування нашого журналіста Костянтина Усова «Лук’янівка. Тюрма №1». Безпрецедентний розголос після розкриття шокуючої правди життя за тюремними ґратами у самому центрі Києва вже спричинив виділення урядом додаткового бюджетного фінансування на головну столичну тюрму. Я переконаний, що ми із фільмом потрапили в тему саме тому, що завдяки політиці влади в Україні тюрма поступово стає самодостатнім персонажем активного суспільно-політичного життя. Сьогодні тюрма, без сумніву, фактор публічної політики. Тюрма — на перших шпальтах газет. Тюрма — перша новина на ТБ. Одні тюрмою лякають. Інші тюрмою пишаються. Гасло нинішньої влади – сидітимуть усі! І першими — політичні опоненти режиму, який будує з усієї країни одну велику «Лук’янівську тюрму».
Костянтин Усов підсумував чого вдалося досягти за два тижні після оприлюднення свого безпрецедентного розслідування

04-Apr-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Киев, Криминал, Общество, СМИ, Точка Зрения, Украина

Метки: Знак Оклику, Константин Усов, Лукьяновское СИЗО, Расследование, Резонанс, Репортаж

Лук’янівська тюрма — це місце попереднього ув’язнення. Перебування в її темних камерах — не покарання, а запобіжний захід. Тобто, сюди можуть закрити будь-кого, хто опинився під підозрою, і в сучасній Україні для цього абсолютно не обов’язково бути справжнім злочинцем.

Оскільки саме Київський СІЗО тримає в інформаційному просторі перше місце за кількістю повідомлень про звірства, про тортури, про нелюдські умови тримання та дивні смерті у тюремних камерах, оскільки саме туди влада Януковича запроторює своїх ворогів, півроку тому ми поставили перед собою надзавдання — знайти спосіб показати людям справжню Лук’янівку. Справжню, а не ту, яку демонструють обраним ЗМІ.

Related posts