Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
02 Июл 2022

Blog Post

Все рубрики

Річку Либідь продовжують забруднювати небезпечним снігом. ФОТО | Everyday in Ukraine 

16-Feb-2015

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Безопасность, Здоровье, зеленые зоны Киева, Киев, Социальная жизнь Киева, Экология

Метки: Блоги, Голосеевский Район, Киев, Лыбедь, Фото, Экология

Попри минулорічну заборону, КК”Київавтодор” продовжує скидати брудний сніг і сміття, зібрані в урядовому кварталі Києва, у русло річки Либідь.

Про це повідомляють активісти у Facebook.

“Пригадуєте, торік ми з виявили, що в річку Либідь скидають сажу з вулиці Грушевського. Тоді довели справу до 3 мільйонів гривень штрафу, який досі ніхто не сплатив, і до обіцянки Попова (екс-голови КМДА Олександра Попова – ред.) зробити там парк. І ось ми знову перевірили. Тепер там по повній складують сніг з урядового кварталу”, – написав голова Національного екологічного центру України Олексій Василюк.

Як нагадав народний депутат Олександр Бригинець, у березні 2014 року вивозити залишки барикад, зокрема канцерогенну сажу та покришки, на береги річки Либідь, на перехресті вул. Саперно-Слобідської та вул. Кіквідзе наказав Попов.

“Разом із тим, місце незаконного складування снігу (а торік – сажі) – це заповідна територія – пам’ятка природи місцевого значення “Історичне гирло річки Либідь”. Територія пам’ятки також входить до складу історико-архітектурного комплексу “Київська фортеця”, – підкреслив Бригинець.

Голова КМДА Володимир Бондаренко, який обіймав цю посаду після Попова, доручив КП “Київавтодор” терміново вивезти залишки сміття з даної ділянки, привести територію до вихідного стану. У свою чергу Голосіївська райадмінстрація отримала доручення провести на місці звалища озеленення та відновити благоустрій.

Бондаренко пообіцяв, що у наступні роки КМДА не плануватиме на даній ділянці тимчасове складування снігу.

“Проте у 2015 році це сталося знову. Забруднення території природно-заповідного фонду в таких масштабах є прямим порушенням ст. 252 Кримінального кодексу України”, – повідомив Бригинець.

Він звернувся до мера Києва Віталія Кличка, Державної екоінспекції та тимчасової контрольної комісії Київради з контролю за охороною водоймищ з проханням розглянути відповідну проблему та вжити заходів реагування.

______________________________________

Фото Олексія Василюка

Джерело

Related posts