Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
17 Май 2022

Blog Post

Все рубрики

Росія-НАТО: жодного прориву щодо конфлікту в Україні | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

14.Июль.2016

Агресія Росії щодо України та посилення позицій НАТО у східній Європі стали головними темами засідання Комісії Росія-НАТО. Це лише друга зустріч цього органу після анексії Криму та початку війни на Донбасі, що призвели до найбільшого загострення відносин між Москвою та Альянсом по закінченні Холодної війни.

Генсек НАТО визнав, що прориву зустріч не принесла, але наголосив на важливості діалогу. Також він зазначив, що Альянс непохитний у своїй підтримці територіальної цілісності і суверенітету України.

Передає сайт Euronews.

“Між Альянсом та Росією зберігаються глибокі і тривалі розбіжності щодо конфлікту в Україні. Однак ми мали можливість прояснити наші позиції та обмінятися поглядами щодо кризи в Україні”, – заявив Єнс Столтенберґ.

Москва й далі заявляла, що жодної “військової активності” Росії в Україні немає, а для врегулювання кризи Київ, буцімто, повинен виконати так звану “політичну частину” Мінських угод.

Москва також критикувала НАТО за розгортання нових сил у Східній Європі.

“Немає підстав розвивати військову активність, з чим ми зіткнулися нині з боку НАТО. Звичайно, ми погоджуємося з тим, що це не робить внеску до покращення безпекової ситуації. Йдеться не про прозорість, а про напрямок військової діяльності, в якому рухається НАТО. Такий розвиток подій викликає велике занепокоєння”, – зазначив російський посол в НАТО Алєксандр Ґрушко.

Представники Росії й НАТО зустрілися вперше після саміту Альянсу у Варшаві, де було ухвалене рішення про відрядження 4 натовських батальйонів до балтійських країн та Польщі для стримування Росії.

загрузка…

Related posts