Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
18 Май 2022

Blog Post

Все рубрики

Самі останні записи – Авторський блог – Сторінка 2 

Posted Автор: Ольга Неділя, 03 листопада 2013

         Напередодні Міжнародного жіночого дня Регіональне представництво Управління Верховного комісара ООН у справах біженців ( УВКБ ООН) провело спеціальний показ документального фільму – трейлеру  «Нові стіни. Жінки – біженки в Східній Європі».

   На кінопоказі у Києві зібралися кращі критики, режисери, громадські активісти, аби привернути увагу громадськості до теми жінок – біженців.

    Фільм знятий минулого року в Україні, Білорусі та Молдові іспанською режисеркою Паулою Паласіос. Кінострічка пропонує новий погляд на те, як жінки, що стали жертвами переслідувань, справляються з труднощами, які випали на їх долю. Фільм також відображає їхній особистий досвід вимушеного переселення у країни Східної Європи.

    Розширення Європейського Союзу на схід звело нові стіни і посунуло такі країни як Білорусь, Молдова та Україна на передову міжнародних міграційних потоків.

    Жінки частіше за інших біженців стають уразливими. У цьому документальному фільмі зображено долі п’яти жінок – біженок, які рятувалися від переслідувань у рідних Афганістані, Демократичній Республіці Конго, Ірані, Узбекистані та Росії в пошуках притулку, безпеки та нового дому.

Продовжити читання Posted Автор: Віталіна Неділя, 03 листопада 2013

Люблю  старих  жінок невродливих  жінок капосних  жінок вони  знають  зворотний  бік  медалі любові   віри паяци-диктатори приходять  і  відходять руки  диктаторів у  крові Старі  жінки встають  ранесенько купують  м’ясо  овочі  хліб підмітають  варять стоять  на  подвір’ї  схрестивши  руки мовчать Старі  жінки   безсмертні Гамлет  метається в  сітях  сумнівів Фауст  розігрує   смішну  і  жалюгідну  роль Раскольников замахується  сокирою Старі  жінки незнищимі

вони  поблажливо  усміхаються

Продовжити читання Posted Автор: Віталіна Четвер, 01 листопада 2012

Статистика річ не тільки вперта, вона жорстока. В дорожньо- транспортних пригодах лише за рік гине мільйон людей у світі.

    В Україні дане питання стоїть особливо гостро: кількість автомобілів невпинно зростає, а порушення правил руху стало звичним для водіїв та пішоходів. Але навіть ідеально дотримуючись всіх вимог та правил, не можна бути певним у власній безпеці.

      Мій хороший товариш був бездоганним водієм у всіх відношеннях. Одного разу він просто зупинився на червоне світло. А той, хто їхав позаду – не зупинився: він  заснув і на шаленій швидкості «врізався» в машину мого друга. Загинули обоє.

   Немає значення водій ти чи пасажир: в машині ти усвідомлюєш, наскільки твоє життя залежить від дій інших. Будь –якої секунди на зустрічній смузі може з’явитися той, хто дуже поспішає… на той світ. Він мчить з шаленою швидкістю назустріч, в останню мить встигаючи звернути або ні.

    За статистикою служби ДАІ, саме обгони найчастіше стають причинами важких ДТП, і спричиняють найбільше смертельних наслідків.

Продовжити читання

Related posts