Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
27 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Шановнi Кияни, Харкiв’яни, Сумчани, Чернiгiвчани, та жителi iнших мiст, настав час змiцнити нашi мiста. | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

02.Сентябрь.2014

Просто та без панiки, саме так, як це зробили жителi Марiуполя…

Зараз у багатьох містах України проходять роботи по зміцненню оборони — це в основному довгі за своїм протягом окопи для відсiчi атаки груп солдат.
Можливо хтось побачить в цьому постi панiчнi настрої, але наше бачення в тому, що краще бути пiдготовленними, бо блокпости на дорогах то по факту бутафорiя… Ми вирiшили представити варiанти укрiплень якi можливо встановити власноруч, вiд iндивiдуальних до групових споруд, що можна збудувати з мiнiмальним набором iнструментiв та матерiалiв.

Почнемо з iндивiдуальних:

Окоп для стрільби зі стрілецької зброї лежачи.

Виривається стрільцем малою піхотною лопатою під вогнем противника. Обсяг вийнятого грунту 0.3 куб.м. Час на уривку 25-60 хв. По можливості розвивається в окоп для стрільби з коліна:

____

Окоп для стрільби зі стрілецької зброї з коліна.

Як правило, є розвитком окопу для стрільби лежачи. Відривається малою піхотною лопатою. Обсяг вийнятого грунту 0.8 куб.м. Час на уривку 50-150 хв. По можливості розвивається в окоп для стрільби стоячи:

____

Окоп для стрільби зі стрілецької зброї стоячи:

Може бути розвитком окопу для стрільби з коліна або ж вириватися одразу. Обсяг вийнятого грунту 1.4 куб.м. Час на викопування малою піхотною лопатою 120-250 хв, великою саперною лопатою 1.4 год. Надалі з правого заднього кута окопу починається уривка ділянки траншеї до сусіда праворуч, або лiворуч.

_____

Окоп для стрільби з кулемета стоячи:

Відривається зазвичай великою саперною лопатою одразу або ж малою піхотною лопатою розвивається з окопу для стрільби з коліна. Обсяг вийнятого грунту 2.3 куб.м. Трудомісткість великою саперною лопатою 2.5 чол. / Год, малою піхотною лопатою 5.7 чол / год.

____

Перейдемо до групових:

Траншея:

Польова фортифікаційна споруда: вузький, довгий і глибокий рів з двостороннім або однобічним бруствером. Траншея як оборонна споруда служить перш за все вогневою позицією для механізованих підрозділів (піхоти), а також укриттям для особового складу і матеріальної частини, що захищає їх від звичайних засобів ураження і деякою мірою від уражаючих факторів ядерного вибуху.

_____

Окоп:

польова фортифікаційна споруда, яка служить вогневою позицією та простим укриттям для живої сили і бойової техніки від всіх сучасних засобів ураження; він значно ослабляє проникаючу радіацію, зменшує радіус поразки ударної хвилі і світлового випромінювання зброї масового ураження.

Окопи бувають поодинокі і групові: на відділення, кулеметні, мінометні, гарматні, танкові та інші. Поодинокий окоп (невелика виїмка) солдат викопує зазвичай під вогнем противника малою лопатою і таких розмірів, щоб забезпечити повне утаєння в окопі людини в положенні лежачи (глибина 20—30 см, довжина 150–170 см). Надалі цей окоп заглиблюється до профілю для стрільби з коліна, а потім для стрільби стоячи (завглибшки 110–150 см). Поодинокі окопи з’єднуються між собою траншеєю і виходить окоп на відділення. При цьому кожен солдат риє траншею для з’єднання з найближчим окопом в напрямку праворуч від себе.

_____

Еска́рп: — фортіфікаційна споруда, спочатку — сторона оборонного (в наші часи протитанкового) рову, яка звернена до противника (і відповідно найближча до того, що обороняється), тоді як протилежна до нього сторона називалася контрескарп. У наш час також — протитанкова (протитранспортна) перешкода, що є штучно зрізаним під великим кутом краєм схилу або берега річки, заввишки декілька метрів, обернений передньою частиною до противника.

_____

Капоні́р:

Склеписта будівля в системі фортечних споруд для повздовжнього обстрілу фланків

_____

Рока́да:

Залізничні, шосейні або ґрунтові дороги в прифронтовій смузі, що проходять паралельно лінії фронту.

Рокади служать для маневрування військами і матеріальними засобами. Рокади становлять основу військових комунікацій та мають стратегічне, оперативне або тактичне значення. В сучасних умовах рокади є одним з важливих факторів забезпечення широкого маневру військ.

_______________________________________

Це все перелiк тих споруд що по факту будуються за днi чи тиждень за допомогою пiдручних матерiалiв та iнструментiв, вважаємо що в наш нелегкий час просто необхiдно бути готовими до будь-якого розвитку ситуацiї…

Ну й невеличкий бонус(Напалм, дуже згодиться в мiських вже умовах):

______________________

www.everyday.in.ua©

Давайте разом формувати групи оборони наших мiст: Форум з гуртування Київ.

фото та схеми взятi з вiдкритих джерел

загрузка…

Related posts