Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Шуфрич | Everyday in Ukraine 

05-Apr-2015

Автор: : don_katalan

Рубрика : Lifestyle, Бизнес, Дерибан, Киев, Социальная жизнь Киева, Спорные Стройки, Строительство

Метки: бизнес, бродский, Ворюги, Киев, КМДА, Коррупция, Украина, Шуфрич

Народний депутат Нестор Шуфрич (Опозиційний блок) та екс-голова Держпідприємництва Михайло Бродський планують масштабне будівництво на центральній вулиці столиці.

Про це йдеться у сюжеті Максима Опанасенко у «Слідство.Інфо»


Товариство з обмеженою відповідальністю «Олімп-ЛТД» подало до секції містобудування та архітектури архітектурно-містобудівної ради КМДА проект реконструкції ресторану «Гімалаї». Співвласником «Олімп-ЛТД» є ТОВ «Денді-Плюс», якою володіє родина колишнього очільника Держпідприємництва Михайла Бродського. Його син Юрій був директором «Олімп-ЛТД».

Ще одним співзасновником фірми є і В’ячеслав Черепаня. Він – бізнес-партнер родини Шуфричів і один з учасників схеми. Черепаня вже багато років є помічником Нестора Шуфрича як народного депутата.

ТОВ «Олімп-ЛТД» є власником бар-ресторану «Гімалаї», що розташований за адресою Хрещатик, 23. У 1996-му фірма дістала і право постійного користування на 0,05 га під рестораном. Пізніше «Олімп-ЛТД» викупив 0,0333 га, а решту – 0,0167 га – отримав від Київради.

23-Aug-2013

Автор: : don_katalan

45 років тому в Чехословаччину були введені війська Варшавського договору.

У ніч на 21 серпня 1968 року збройні сили СРСР, НДР, Польщі, Угорщини та Болгарії вступили на територію країни, щоб придушити демократичні реформи, ініційовані першим секретарем ЦК КП Чехословаччини Олександром Дубчеком – так звану «Празьку весну».

23 березня 1968 на з’їзді комуністичних партій в Дрездені прозвучала критика реформ в Чехословаччині, 4 травня Брежнєв прийняв делегацію на чолі з Дубчеком в Москві, де гостро критикував стан в ЧССР, 15 липня керівники комуністичних партій надіслали відкритий лист ЦК КПЧ. Радикальні зміни у країні викликали вкрай негативну реакцію з боку керівництва СРСР, оскільки погрожували вивести Чехословаччину з сфери радянського впливу. Найбільше Дубчеку дісталося за свободу преси. Від нього вимагали заткнути рота засобам масової інформації. Він пояснював, що в його країні цензура скасована, тому керівництво партії і країни не може наказувати журналістам, що їм робити.

29 липня Дубчек знову зустрівся в прикордонному містечку Чієрна над Тисою з Брежнєвим. Дубчек вимагав виведення радянських військ, що залишилися в Чехословаччині після спільних маневрів; радянські ж представники наполягли на «стабілізації» настроїв в ЧССР.

Related posts