Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Ситуація в зоні АТО за 20 Серпня 2015року. | Everyday in Ukraine 

_________________________________________ ====================================

Впродовж четверга, 20 серпня, ситуація в зоні АТО була стабільною. Незаконні збройні формування в основному зосередили свої сили на Донецькому напрямку. Близько 20 години були обстріляни позиції сил АТО в Пісках. Бойовики використовували міномети калібрів 82 та 120 міліметрів.

Далі нападу підверглась Красногорівка. Впродовж години найманці із стрілецької зброї та 120-мм мінометів атакували українських військових. Після 22 години об’єктом обстрілу стали позиції в населених пунктах Троїцьке, Новобахмутівка та Авдіївка.

На Маріупольському напрямку теж не було спокійно. Позиції захисників України в Старогнатівці були атаковані о 21.35 та близько опівночі з використанням артилерії 152 калібру. Пізніше, о пів на одинадцяту була обстріляна Богданівка. Найманці використовували 120-мм міномети та 152-мм артилерію.

Зі сторони населеного пункту Калиново бойовики обстрілювали 152-мм артилерією українські позиції в Розівці та Дружбі.

На Луганському напрямку вчора ввечері було спокійно.

В цілому, 20 серпня було порушено режим тиші 67 разів. Основна частина атак бойовиків була зчинена саме на Донецькому напрямку, а саме 51 раз.

Після опівночі найманці активізувалися. Вони двічі обстрілювали позиції сил АТО у селищі Прохорівка з використанням 152-мм артилерії. Та ж зброя атакувала Старогнатівку, Лебединське та Богданівку близько 6 ранку.

_______________________________

www.everyday.in.ua©

Related posts