Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

СМИ | Everyday in Ukraine 

30-Sep-2015

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Блоги, Власть, Досье, Коррупция, Люстрация, Майдан, Политика, Политики, СМИ, Украина

Метки: Блоги, Власть, Кумовство, политика, Политики, Украина

Українська політика «багата» близькими та не дуже родичами вітчизняних можновладців. Крім родичів, у політику йдуть свати й куми українського політикуму. А якщо копнути глибше та розібратися, хто ж кому кум і сват, картина виходить дуже красномовна.

28-Sep-2015

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Бизнес, Власть, Киев, Киев Информ, Киевская область, Коррупция, Криминал, Люстрация, Майдан, СМИ, Украина

Метки: Киев, Киев Информ, Майдан, регионалы, СМИ, Суд, Украина

Окружний адмінсуд м.Києва заборонив Державній реєстраційній службі вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо ділянок у заказнику «Жуків острів», де будується маєток екс-нардепа Юрія Іванющенка. Про це йдеться в ухвалі Печерського райсуду м.Києва від 10 вересня.

25-Sep-2015

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Бюрократия, Власть, Коррупция, Люстрация, Прокуратура, Реформы, СМИ, Украина

Метки: Власть, Люстрация, политика, прокуратура, СМИ, США, Украина

Старая команда Генеральной прокуратуры Украины открыто и агрессивно усугубляет процесс реформирования Украины. Об этом заявил посол Соединенных Штатов Америки в Украине Джеффри Пайетт на финансовом форуме в Одессе, – сообщает Зеркало Недели.

21-Sep-2015

Автор: : Роман Игоревич

Мешканці владних кабінетів. Вони обікрали країну і накивали п’ятами, але не полишають планів повернутися. Колишній прем’єр Азаров оголошує про створення Комітету порятунку України. Колишній міністр доходів та зборів Клименко записує кумедні відео-ролики. Інший наближений Януковича – екс-міністр оборони Павло Лебедєв, користуючись економічною кризою в Україні, розширює свій бізнес. Правоохоронці ж не мають до особливих питань до цього діяча епохи Януковича – ані за розвал армії, ані за масштабне розкрадання військового майна. Валентина Самар і Тетяна Курманова підкажуть їм, куди вкладає чесно зароблене Лебедєв і хто йому в цьому допомагає.

22 лютого 2014 року. Віктор Янукович, що зник із Києва, заздалегідь вивізши найцінніше майно із Межигір’я, вигулькує у Харкові, згодом летить у Донецьк, а звідти автомобілем прямує до Криму.

Того ж дня стає відомо, що виконувач обов’язків міністра оборони України Павло Лебедєв утік до Севастополя, а його заступник нищив документи про передислокацію військ до охопленої революцією столиці. Хоча публічно Лебедєв це заперечував.

15-Sep-2015

Автор: : Роман Игоревич

В результате перестрелки в г. Котовске Одесской области семь милиционеров получили ранения и погибло двое преступников. Об этом сообщает пресс-служба МВД в Одесской области.

15-Sep-2015

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Блоги, ВАЖНО!, Власть, Здоровье, медицина, Мнения, Общество, СМИ, Социальная Сеть, Точка Зрения, Украина

Метки: Блоги, здоровье, Медицина, Мнения, МОЗ, СМИ, Социальніе сети, Точка зрения, Украина, фейсбук

Пише Ябчанка Олександр у своєму фейсбук: Друзі, пацієнти, колишні пацієнти, майбутні пацієнти і всі громадяни України. Я прошу вас прочитати цей текст, бо зараз від цього залежатиме ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких.

До того, як я став громадським активістом і почав працювати в Реанімаційний пакет реформ, я 8 років працював звичайним дитячим лікарем. Щовечора я сідав з купою історій хвороб і по черзі записував: “стан стабільний”. Так роблять всі українські лікарі. Пацієнт вже давно може бути вдома та їсти борщ, а тим часом лікар бреше в його історії хвороби. Чому так? Якщо лікар не буде вести ці картки, то лікарня не виконає ліжкодень і частину лікарів звільнять. Тому порожні палати з уявними пацієнтами опалюються всю зиму, а ви, платники податків, за це платите.

За документами завантаження всіх лікарень сягає 110%. А насправді в більшості з них — від 30 до 40%, точні дані невідомі нікому.

14-Sep-2015

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Бизнес, Гаджеты, СМИ, Украина, Экономика

Метки: Антонов, бизнес, Кабмин, Киев, СМИ, Украина, экономика

Украинский государственный концерн «Антонов» выйдет из совместного украинско-российского предприятия «ОАК Антонов».

Related posts