Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Спроба Рейдерського захвату ринку “Лукьянівка” (Київ) | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

22.Март.2012

Телевізійний канал Коаліції учасників помаранчевої революції
КУПР — Отстаивание рынка «Лукьяновка» Киев
Там же архивные записи вчерашних «разборок»


(фото початку подій від 14.03)

Хронологія подій

Протягом вчорашнього дня відбувалося протистояння між працівниками Лук`янівського ринку і представниками компанії «Квіткова галявина», яка за сумнівних обставин придбала цей ринок на аукціоні і вважає себе законною власницею. Вчора сутички обмежилися переважно «демонстрацією м`язів». Директор компанії «Квіткова галявина» повідомив захисників ринку, що в разі недопущення його людей на ринок сьогодні відбудеться силове захоплення території.

Оскільки вчора підприємці не дали можливості представникам компанії «Квіткова галявина», яких вважають рейдерами, зайти на територію ринку, сьогодні можна очікувати здійснення погроз силового захоплення. Підприємці готуються до оборони.

Сьгодні 10:30
На Лук`янівському ринку почався штурм ринку привезеними бойовиками. Підприємці закрилися на території, укріпили ворота — але рейдери в чорних шапочках і масках намагаються виламати огорожу. З хвилини на хвилину розпочнеться масова бійка між підприємцями-риночниками та великою групою штурмовиків.

Відбивши декілька атак рейдерів, підприємці з з Лук`янівського ринку перейшли в контратаку і відтіснили штурмовиків від воріт з боку Дегтярівської вулиці.
Водночас інша група підприємців перекрила вулицю Артема на знак протесту проти протиправного позбавлення їх робочих місць.

На вулиці Артема розпочався стихійний мітинг підприємців з Лук`янівського ринку спільно з місцевими мешканцями, які протестують проти спроб знищити ринок і натомість звести торговельно-розважальний центр.

загрузка…

Related posts