Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Срочно! Розгоряється побоїще на Лук’янівському ринку. Є постраждалі. (+Відео)) | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

26.Март.2012

_________________________________________ ====================================

На Лук’янівському ринку розгоряється побоїще, влаштоване рейдерами. Як повідомили з прес-центру ГО «Одне питання», близько сотні бойовиків кремезної статури увірвалися до ринку о 5.40, розтрощили ворота з боку м’ясних рядів, вчинили жорстоку розправу над захисниками ринку. Є постраждалі. Кілька захисників ринку отримали серйозні поранення. Міліція робить вигляд, що масова бійка на ринку її не стосується.
Підприємці Лук’янівського ринку обзвонюють колег, в тому числі з інших ринків і просять про допомогу.

PRESS_служба Коаліціі Учасників Помаранчевоі Революціі (КУПР)

Сьогодні на світанку, приблизно о 5.40 майже сотня невідомих на чолі з новоявленим директором ринку, зламаши ворота, увірвалася на територію Лук’янівського ринку, побила підприємців, які чергували вночі, виштовхала їх з ринку. Як провідомив заступник голови правління ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевоі Революціі» (КУПР) Вадим Лісовий, п’ятеро людей отримали травми. Зайшовши на ринок, рейдери забарикадувалися там усім, чим могли — прилавками, столами, іншим майном підприємців. Відеокамери, через які велася онлайн-трансляція з території ринку і прилеглої до нього, бойовики відразу зірвали і знищили.

На допомогу захисникам ринку прийшли громадські активісти. Представники громадської організації «Одне питання» чергували вночі разом з підприємцями, вони викликали міліцію, швидку допомогу і пресу. Проте міліціонери поводилися мляво, втручатися у бійку не поспішали.

Невдовзі прибули близько десятка активістів ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевоі Революціі» (КУПР) і відразу кинулися на створені рейдерами барикади. На нижніх воротах їх зустріли сльозогінним газом і струменями порошку з вогнегасників. Активісти КУПРу змушені були відступити і перейти до воріт з боку вул.Артема. Їм вдалося розібрати барикаду і зайти на територію. Тим часом зібралися й долучилися до звільнення торговельних рядів від рейдерів інші працівники ринку. Рейдери зустріли активістів шаленим опором — весь товар, який залишався на прилавках і в кіосках, перетворився на зброю — рейдери жбурляли овочі, фрукти, посуд, електроприлади в підприємців. Проте перевага була на боці захисників ринку. Збагнувши це, загарбники кинулися тікати. Вони виламали двері і металопластикові вікна у кафе і через нього вибралися назовні. Там їх чекали п’ять чи шість автобусів, на яких вони поспішили забратися з місця подій.

Підприємці повернулися до своїх робочих місць На цей момент ситуація на Лук’янівці спокійна, неподалік ринку стоять два автобуси з «Беркутом», якого викликали захисники Лук’янівського ринку.

Відео з сайта КУПР

Related posts