Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
05 Авг 2021

Blog Post

Все рубрики

Стала відома причина катастрофи російського ТУ-154 | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

14.Март.2017

Літак Міноборони Росії Ту-154 міг розбитися через помилку пілота, який перевів повітряне судно в режим посадки на воду.

За даними близького до комісії джерела видання, літак злетів у штатному режимі, після зльоту екіпаж не припустився жодної з традиційних у подібних випадках помилок — машина не виходила на закритичні кути атаки, не втрачала швидкість, не потрапляла в штопор і взагалі не падала.

Про це з посиланням на джерела, знайомі з висновками експертиз, пише ІНФОРМАТОР з посиланням на “Комерсант“.

Приблизно через хвилину після відриву від землі Ту-154 набрав висоту близько 250 м і швидкість близько 360-370 км/год, а відразу після цього на борту, як висловився співрозмовник видання, “почала стрімко розвиватися нештатна ситуація”. Керуючий пілот — командир екіпажу Роман Волков, який мав далі набирати висоту,— фактично перевів машину в режим посадки. Ту-154, як показало моделювання, протягом десяти секунд — до самого зіткнення з водою — знижувався у так званому контрольованому польоті під управлінням льотчика.

Після проведення “адміністративного” розслідування, за словами джерел видання, командирам Волкова, його льотним інструкторам, психологам і лікарям, можливо, доведеться розділити із загиблим відповідальність за катастрофу.

Експерт Олександр Романов в ефірі “Коммерсант FM” зазначив, що багатьох пілотів у всьому світі турбує “синдром хронічної втоми”. На його думку, у командира повітряного судна могла бути тимчасова втрата свідомості, погіршення самопочуття. Також він зазначив, що розслідування не закінчено, а отже, озвучені версії поки рано обговорювати.

У самому Міноборони Росії версію про можливу помилку екіпажу відкидають.

Фото з відкритих джерел

загрузка…

Related posts