Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
05 Дек 2021

Blog Post

Все рубрики

Столиця, а мiсцями гiрше райцентру: на Теремках-І більше 3 місяців немає гарячої води, двір переритий, дороги в ямах! (Фото) | Everyday in Ukraine 

20-Sep-2013

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Бизнес, Блоги, Власть, Дорожный Контроль, ЖКХ, Киев, Коррупция, Экономика

Метки: 1551, бездiяльнiсть влади, дороги, ЖКХ, Киев, КМДА, Коррупция, Микола Даневич, якiсть

У мешканців будинків на Теремках-І Голосіївського району, що в народі називають «Пентагон», урвався терпець – більше  3 місяців немає гарячої води,  двір переритий, дороги в ямах, до свого під’їзду приходиться добиратися з великою небезпекою.

Кожного дня жителі спостерігають картину, як на робочих місцях по заміні труб один газозварник працює, а 10 стоять поруч. Мешканці мікрорайону кажуть, що їм набридло гріти воду на електроплитах і хвилюються, що, за прогнозами гідроміцентру, скоро почнуться заморозки. Багаторазові звернення в службу «1551» результату ніякого недали, всі  звернення мешканців київськими чиновниками ігноруються.

Ця проблема об’єднала ініціативні групи Теремків-І і масиву на пр.40-річчі Жовтня, де також довгий час немає гарячої води. Теремківці теж готові йти до Київської міської адміністрації вимагати гарячу воду та в котре звернутися до міської влади, щоб служби привели прибудинкову територію на Глушкова до ладу.

P.S. Некраща ситуація в цьому ж мікрорайоні по вул.Заболотного.

_______________________________________

Микола Даневич,

громадський діяч

Related posts