Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
27 Июл 2021

Blog Post

Все рубрики

Суд | Everyday in Ukraine – Part 2 

20-Dec-2012

Автор: : don_katalan

Рубрика : Власть, Избранное, Коррупция, Криминал, Украина

Метки: Власть, вовк, киреев, луценко, политика, Суд, Тимошенко, Украина

У справах, що не стосуються політики, київські судді демонструють дивовижну гуманність. До наркоторгівців і дрібних хуліганів вони поблажливіші, аніж до вчорашніх урядовців. І загалом живуть скромно, якщо вірити деклараціям

«Немає в нас нічого святого, бабусю. Це Печерський суд», – сміявся екс-міністр Юрій Луценко, розповідаючи журналістам анекдот про стареньку, яка переплутала столичний храм Феміди з Печерською лаврою. Одна з будівель Печерського суду, що на вулиці Гайцана, дійсно знаходиться неподалік від православної святині України. Друге відділення «храму» – на Хрещатику.

Гаррі Поттер з околиць

Молодий суддя Родіон Кірєєв (1980 року народження) ще донедавно змушений був їздити на роботу аж з Виноградаря. Саме там, у оточеній хрущовками старенькій «заводській» багатоповерхівці за адресою Маршала Гречка 11А, виріс «Гаррі Поттер» української судової системи. Мати, Людмила Олексіївна, виховувала сина самотужки. Родіон її не засмучував – вчився на «відмінно».

20-Dec-2012

Автор: : don_katalan

Рубрика : Власть, Избранное, Киев, Криминал, Происшествия, Украина

Метки: Власть, ДТП, Инфопорн, Киев, криминал, Общество, Суд, Украина


Від редакції Інфопорн: Без сумнівів, таких випадків в Україні чимало: коли винуватцем ДТП є син високопосадовця, правоохоронці роблять винним не його, а постраждалого. До редакції Інфопорну потрапив лист матері одного з таких постраждалих – до вашої уваги її розповідь про те, як діють міліція та суди у таких ситуаціях. Ми впевнені – в кожному такому випадку лише увага ЗМІ та активна участь громадян можуть зупинити нахабство правоохоронців.

21-Nov-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, Киев, Мнения, Общество, СМИ, Украина, Цензура

Метки: Анонс, Влада, Киев, Павличенки, Свобода, Суд

25 листопада о 14 годині у парку імені Шевченка в Києві

Вже не вперше європейські уболівальники солідаризуються для підтримки своїх колег з інших країн, але вперше – задля підтримки українців. Сумні події в Україні, а саме судовий вирок уболівальнику київського “Динамо” Сергієві Павліченку та його батьку Дмитру, яких безпідставно звинувачено у вбивстві судді, отримали потужний розголос у Європі. У середині листопада, за закликом фанатів “Динамо” Київ, на стадіонах Європи почався “чорний тур” – спільна акція фанатів різних клубів з метою привернути увагу громадськості до справи родини Павліченків.

27-Oct-2012

Автор: : don_katalan

Щойно стало відомо, що окружний адміністративний суд м. Києва (суддя Кузьменко В.А.) по 12 листопада включно заборонив різним політсилам проводити акції у Києві, зокрема, на Майдані Незалежності та площі Лесі Українки. Про це ІА “Поряд з вами” повідомив голова ГО “Порядок і достаток” Олександр Місюра.

Так, на Майдані Незалежності передбачалося встановлення намету, з якого громадські активісти планували вести інформування громадян про перебіг голосування шляхом незалежного екзитполу та назалежного підрахунку голосів згідно оприлюднених протоколів дільничних комісій.
Запланована акція була спільним проектом КУПР, ГО “Порядок і достаток”, ГО “Наша земля”, громадської ініцативи “Народна ЦВК”, і “Альянсу Майдан” з Харкова. Ініцатором виступив голова ГО “Наша земля” Ігор Гурчик. Намет планувалося встановити опівночі, о 00:00 28 жовтня на Майдані.

21-Feb-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Видео, Власть, Криминал, Общество, СМИ, Украина

Метки: Дорожный Контроль, ДПС, закрытие, Знак Оклику, Кобра, расследывание, Суд, Цензура

Продовження інтернет-війни держави проти народу. І тепер вже – відверта цензура у мережі. Ухвалою судді районного суду столиці закрили «Дорожній контроль» – дуже популярний серед автомобілістів і дуже нелюбий даїшникам онлайн-портал. І тільки за те, що одному з героїв його публікацій — такому собі майору ДАЇ ГетьмАнцеву, бачте, не сподобалися критичні коментарі на його адресу. Якщо так піде далі, то подібними судовими ухвалами за нібито образу когось у вільних коментарях можна буде спокійно закривати найбільш незручні для влади сайти. Реакція інтернет-спільноти була блискавичною – подібною до нещодавнього хакерського спротиву проти закриття піратського порталу ЕКС.ЮЕЙ. Хакери обвалили офіційний сайт ДАІ МВС України. Дмитро Гнап з’ясовував, чому судді своїми ухвалами закривають найпопулярніші інтернет-ресурси і де межа такого свавілля?

21-Feb-2012

Автор: : Роман Игоревич

Остров Змеиный расположен примерно в 35 километрах восточнее побережья на широте дельты Дуная. У острова крестообразная форма, площадь составляет 20,5 гектара, а расстояние между крайними точками – 615 и 560 метров. Ближайший населенный пункт на побережье…

17-Feb-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, Криминал, Мнения, Общество, Статьи, Точка Зрения

Метки: Власть, ДТП, Мажор, Общество, правосудие, система, Суд, убийца

Недавно мой друг поделился со мной историей, которую он высмотрел в телевизоре. В телепередаче шла речь о том, как мажоры убивают людей на дорогах. В частности, там была история о том, как мажор, сбивший человека, откупился от его родственников суммой в 4 000 гривен.

Related posts