Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

Суд | Everyday in Ukraine 

18-Apr-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Бизнес, Власть, Гаджеты, Коррупция, Криминал, Украина

Метки: Власть, Джарты, Коррупция, понты, Суд, Судья, Украина

А потом не удивляйтесь постановлениям, которые выносят подобные создания…

Верховная Рада назначила бессрочно судьей Хозяйственного суда Киева дочь покойного премьера Крыма Василия Джарты Викторию.

За это постановление проголосовали 232 депутата.

13-Apr-2013

Автор: : don_katalan

Рубрика : Everyday.in.ua, Власть, Киев, Украина, Цензура

Метки: Власть, Межигорье, Менты, нападение, ПРОТЕСТ!, Суд, Украина, Янукович

Вранці один з демальсівців підслухав розмову двох суддів Вишгородського районного суду:

– Оце їх двадцятеро було під Межигір”ям – судимо четвертий день.

– А як завтра буде тисяча? То, що, ми будемо цією ху…ньою постійно займатися?

Будете, панове судді, бо буде під Межигір’я тисяча, буде більше! Ви також зробили для цього багато!

Отже, Василя Гацька, голову партії Демократичний Альянс, сьогодні посадили на 5 діб за мирний!!! протест на вулиці Івана Франка, селища Нові Петрівці. На цій вулиці розташований в’їзд до колишньої державної резиденції, яка дивним чином стала маєтком В. Януковича – Межигір’я.

Мета цього незаконного, на мій погляд, рішення, очевидна – залякування. Буде досягнуто її? Запитайте в Рабиновича (з анекдоту).

14-Jan-2013

Автор: : don_katalan

В пятницу, 11 января, Вышгородский районный суд отказался отменить решение Вышгородского райсовета о заниженной оценке стоимости земли в лесном хозяйстве Сухолучье.

Об этом сообщил кандидат в депутаты от «Свободы» в проблемном округе №223 Юрий Левченко на своей странице в Facebook.

«Судья Зарицкий отказался отменять соответствующее решение, несмотря на очевидные доказательства (в том числе видео) фальсификации», – заявил Левченко.

По его словам, в ходе процесса было много спорных моментов. Так депутат райсовета Хомич Александр Леонидович, который не присутствовал на голосовании, но чей голос был засчитан «за», рассказывал о том, как он якобы забежал на секунду в зал во время голосования, где его увидела счетная комиссия.

20-Dec-2012

Автор: : don_katalan

Рубрика : Власть, Избранное, Коррупция, Криминал, Украина

Метки: Власть, вовк, киреев, луценко, политика, Суд, Тимошенко, Украина

У справах, що не стосуються політики, київські судді демонструють дивовижну гуманність. До наркоторгівців і дрібних хуліганів вони поблажливіші, аніж до вчорашніх урядовців. І загалом живуть скромно, якщо вірити деклараціям

«Немає в нас нічого святого, бабусю. Це Печерський суд», – сміявся екс-міністр Юрій Луценко, розповідаючи журналістам анекдот про стареньку, яка переплутала столичний храм Феміди з Печерською лаврою. Одна з будівель Печерського суду, що на вулиці Гайцана, дійсно знаходиться неподалік від православної святині України. Друге відділення «храму» – на Хрещатику.

Гаррі Поттер з околиць

Молодий суддя Родіон Кірєєв (1980 року народження) ще донедавно змушений був їздити на роботу аж з Виноградаря. Саме там, у оточеній хрущовками старенькій «заводській» багатоповерхівці за адресою Маршала Гречка 11А, виріс «Гаррі Поттер» української судової системи. Мати, Людмила Олексіївна, виховувала сина самотужки. Родіон її не засмучував – вчився на «відмінно».

20-Dec-2012

Автор: : don_katalan

Рубрика : Власть, Избранное, Киев, Криминал, Происшествия, Украина

Метки: Власть, ДТП, Инфопорн, Киев, криминал, Общество, Суд, Украина


Від редакції Інфопорн: Без сумнівів, таких випадків в Україні чимало: коли винуватцем ДТП є син високопосадовця, правоохоронці роблять винним не його, а постраждалого. До редакції Інфопорну потрапив лист матері одного з таких постраждалих – до вашої уваги її розповідь про те, як діють міліція та суди у таких ситуаціях. Ми впевнені – в кожному такому випадку лише увага ЗМІ та активна участь громадян можуть зупинити нахабство правоохоронців.

21-Nov-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, Киев, Мнения, Общество, СМИ, Украина, Цензура

Метки: Анонс, Влада, Киев, Павличенки, Свобода, Суд

25 листопада о 14 годині у парку імені Шевченка в Києві

Вже не вперше європейські уболівальники солідаризуються для підтримки своїх колег з інших країн, але вперше – задля підтримки українців. Сумні події в Україні, а саме судовий вирок уболівальнику київського “Динамо” Сергієві Павліченку та його батьку Дмитру, яких безпідставно звинувачено у вбивстві судді, отримали потужний розголос у Європі. У середині листопада, за закликом фанатів “Динамо” Київ, на стадіонах Європи почався “чорний тур” – спільна акція фанатів різних клубів з метою привернути увагу громадськості до справи родини Павліченків.

27-Oct-2012

Автор: : don_katalan

Щойно стало відомо, що окружний адміністративний суд м. Києва (суддя Кузьменко В.А.) по 12 листопада включно заборонив різним політсилам проводити акції у Києві, зокрема, на Майдані Незалежності та площі Лесі Українки. Про це ІА “Поряд з вами” повідомив голова ГО “Порядок і достаток” Олександр Місюра.

Так, на Майдані Незалежності передбачалося встановлення намету, з якого громадські активісти планували вести інформування громадян про перебіг голосування шляхом незалежного екзитполу та назалежного підрахунку голосів згідно оприлюднених протоколів дільничних комісій.
Запланована акція була спільним проектом КУПР, ГО “Порядок і достаток”, ГО “Наша земля”, громадської ініцативи “Народна ЦВК”, і “Альянсу Майдан” з Харкова. Ініцатором виступив голова ГО “Наша земля” Ігор Гурчик. Намет планувалося встановити опівночі, о 00:00 28 жовтня на Майдані.

Related posts