Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Июл 2022

Blog Post

Все рубрики

Сумы | Everyday in Ukraine 

02-Sep-2014

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, everyday.in.ua©, АТО, Война, ВСУ, Гражданская оборона, Майдан, Общество, Украина

Метки: АТО, Война, ВСУ, Дзоты, ЗСУ, Киев, Оборона, Окопы, Строительство окопов, Сумы, Украина, Фортификация, Харьков, Чернигов

Просто та без панiки, саме так, як це зробили жителi Марiуполя…

Зараз у багатьох містах України проходять роботи по зміцненню оборони – це в основному довгі за своїм протягом окопи для відсiчi атаки груп солдат.
Можливо хтось побачить в цьому постi панiчнi настрої, але наше бачення в тому, що краще бути пiдготовленними, бо блокпости на дорогах то по факту бутафорiя… Ми вирiшили представити варiанти укрiплень якi можливо встановити власноруч, вiд iндивiдуальних до групових споруд, що можна збудувати з мiнiмальним набором iнструментiв та матерiалiв.

27-Aug-2014

Автор: : Роман Игоревич

Сегодня, 27 августа, около 4.30 утра, возле городского отдела милиции прозвучало несколько взрывов.

Взорвались два автомобиля. Один из них перевернулся. Движение на участке дороги ул. Некрасова – К. Маркса перекрыто. В «олимпийском» доме по ул. К. Маркса, 80 взрывной волной выбиты стекла.

Как сообщил начальник горотдела милиции Виктор Гузей, в результате взрывов жертв нет, ведется следствие.

04-Nov-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Бизнес, Власть, Коррупция, Криминал, Общество, Украина

Метки: Власть, коррупцыя, криминал, налоговики, народное творчество, Сумы, Фото, Чиновники Сум

Незвичні листівки із портретами головних податківців області з’явилися в Сумах.

Так, керівник головного управління Міндоху в Сумській області Олександр Семенченко в листівці обіцяє “Швидко і зручно перевести гроші у готівку”. А голова ДПІ у м. Суми Руслан Приходько запрошує до нового грального залу “Казино сумська міська податкова служба”.

14-Mar-2011

Автор: : Роман Игоревич

Як це у нас прийнято, круті та псевдо-круті машини збивають пішоходів на тротуарах. У суботу, 12 березня о 17:15 у Сумах на тротуарі автомобіль Lexus збив 32-річну жінку із двома маленькими дітьми. Про це сказано в повідомленні ДАІ в Сумській області.

Наїзд стався в районі будинку №12/1 на вул. Прокоф’єва. Водій Lexus через невідомі причини втратив керування й по ходу руху вискочив на тротуар, де в цей час перебувала жінка з дітьми.

Related posts