Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
07 Авг 2022

Blog Post

Все рубрики

Свобода | Everyday in Ukraine 

01-Aug-2014

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Видео, Власть, Киев, Люстрация, Майдан, Общество, Протест, Украина

Метки: Банковая, Вадим Торопов, Видео, Киев, Майдан, Свобода, Украина

Что изменилось после майдана? Видимо не так много как мы думаем, вот на пример на днях снова для прохода граждан перекрывали улицу Банковую и выставляли массы ментов.

А многие еще недавно не верили, что на вышеупомянутой улице появился забор: У Администрации Президента снова установили ворота? (ФОТО)

29-Jan-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Киев, Криминал, Общество, Происшествия, СМИ, Украина

Метки: Власть, драка, Киев, криминал, политика, противостояние, Свобода, Цензура

Во время учредительного собрания Общественного совета при КГГА произошла драка между “Свободой” и неизвестными людьми.

Об этом на своей странице в Facebook сообщил Александр Аронец, представитель “Свободы”, ответственный за связи с общественностью, передает Цензор.НЕТ.

15-Jan-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Киев, Криминал, Культура, Общество, Украина, Цензура

Метки: Видео, Влада, КНУБА, Луцький, нападение, Омельченко, Свобода, Студенты, Табачник, Цензура

14 січня 2013 року охорона міністра-українофоба Д.Табачніка напала на студентів Київського національного університету будівництва і архітектури. Інцидент стався під час презентації студентами архітектурного факультету дипломних проектів.

Несподівано в університет увійшов міністр освіти Д.Табачник – у супроводі охоронців і інших одіозних особистостей. Серед них – колишній міський голова Києва, а нині провладний політик Омельченко, що й досі лишається на волі після нищення Києва і вбивства жінки. У супроводі був і кум Табачніка Максим Луцький – проректор НАУ, автор антистудентського закону “Про вищу освіту”, який знову намагаються проштовхнути. Як відомо, Луцький – мажоритарник-невдаха: попри масовий підкуп виборців, у Солом’янському районі столиці він програв вибори до Верховної Ради України, посівши лише третє місце. Запросив Табачніка до КНУБА його колишній помічник Петро Куліков, якого, незважаючи на протести студентства, поставили ректором головного архітектурного вишу України.

21-Nov-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, Киев, Мнения, Общество, СМИ, Украина, Цензура

Метки: Анонс, Влада, Киев, Павличенки, Свобода, Суд

25 листопада о 14 годині у парку імені Шевченка в Києві

Вже не вперше європейські уболівальники солідаризуються для підтримки своїх колег з інших країн, але вперше – задля підтримки українців. Сумні події в Україні, а саме судовий вирок уболівальнику київського “Динамо” Сергієві Павліченку та його батьку Дмитру, яких безпідставно звинувачено у вбивстві судді, отримали потужний розголос у Європі. У середині листопада, за закликом фанатів “Динамо” Київ, на стадіонах Європи почався “чорний тур” – спільна акція фанатів різних клубів з метою привернути увагу громадськості до справи родини Павліченків.

Related posts