Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
24 Июл 2021

Blog Post

Все рубрики

Терористи вербують іноземців, затриманих за порушення комендантської години | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

03.Апрель.2017

На Донбасі терористи укомплектовують свої банди за рахунок іноземців.

Російське окупаційне командування намагається забезпечити комплектування з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ за рахунок громадян країн колишнього СРСР, що з власної ініціативи перебувають на окупованих територіях України, – повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

Протягом березня ц.р. на окупованій території Донбасу ФСБ РФ із залученням військових комендатур було організовано цілеспрямоване затримання зазначеної категорії осіб, у т.ч. за незначні порушення, зокрема комендантської години. Зі всіма затриманими проводиться робота щодо призову на військову службу по мобілізації.

Водночас, планується посилення “мобілізаційної кампанії” у квітні – травні ц.р., розраховуючи на збільшення кількості осіб, що прибуватимуть
у період святкових днів.

Серед особового складу 4 окремої мотострілецької бригади (Алчевськ) 2 АК наростають панічні настрої та небажання проходити подальшу військову службу, що пов’язано з витоком прихованої командуванням інформації щодо загиблих військовослужбовців, свідоцтва про смерть яких оформляються з висновками, що вона настала внаслідок отримання виробничих травм у повсякденній діяльності.

загрузка…

Related posts