Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Терористична організація "ДНР" несе повну відповідальність за блокування банківської та казначейської сфери | Everyday in Ukraine 

18-Jun-2014

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Криминал, Сепаратизм, Украина, Экономика

Метки: Война, ДНР, Донбасс, Донецк, Лугандон, Путин, Россия, Сепаратизм, Терроризм, Украина

Члени терористичної організації ДНР здійснили ряд захоплень державних установ у місті Донецьку. Зокрема, озброєні особи увірвалися до будівлі Головного Управління Державної казначейської служби в Донецькій області. Близько 50 озброєних автоматами осіб з закритими обличчями повідомили, що прийшли вирішувати питання підпорядкування державної фінустанови і на даний час продовжують перешкоджати діяльності казначейства. За даним фактом розпочато розслідування ст. 341 КК України (захоплення державних або громадських будівель).

Аналогічні дії були вчинені у Головному управлінні міністерства доходів в Донецькій області та в Управлінні Національного Банку України в Донецькій області. За даними фактами правоохоронними органами також розпочаті кримінальні провадження за ст.341 КК України.

“Вчинення таких дій з боку терористів з організації “ДНР” загрожує повністю паралізувати усі соціальні виплати у регіоні. Зокрема злочини бойовиків призведуть до того, що пенсіонері та усі пільгові категорії населення залишаться без гарантованих державою виплат. Такі дії є неприпустимими та вимагають від усіх правоохоронних органів принципової позиції у протидії таким порушенням конституційних прав громадян, – наголосив прокурор Донецької області Микола Франтовський.

Related posts