Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Янв 2023

Blog Post

Все рубрики

Тимошенко | Everyday in Ukraine 

08-Aug-2011

Автор: : don_katalan

К митингующим походили судебные приставы с требованием немедленно расходиться, так как акция по их словам запрещена.

UPD:
Олександр Турчинов:
Приходив судовий виконавець. Зачитав постанову суду про заборону проведення мітингів на Хрещатику.Але ж у нас тут не мітинг,а намети,де цілодобово відбувається прийом громадян народними депутатами.Побачимо,чи підуть вони далі.Якщо будуть розганяти наметове містечко, робитимуть це вночі,як всі чорні справи.Але омону поменшало…

07-Aug-2011

Автор: : Роман Игоревич

Нічна спроба захопити табір громадських активістів, які вимагають дотримання законності стосовно екс-прем’єра України Юлії Тимошенко, ганебно провалилася.

Втім, Олег Калашников не змирився з поразкою. Дочекавшись, поки присутні при нічних подіях журналісти роз’їдуться по редакціях, він перейшов до нового етапу спроб знищити наметовий табір.

В цей момент до мітигувальників підтягуються чималі сили міліції, навколо вже стоять 14 автобусів з “Беркутом” і два автозаки. Припарковані поблизу автомобілі наполегливо “радять” забрати їх поскоріше і подалі.

Міліція активно сприяє приватній особі у проведенні акції, яку вночі заборонив суд.

07-Aug-2011

Автор: : Роман Игоревич

…доведено Окружним Адміністративним судом Києва.

Рішення Окружного Адміністративного суду:

– Будь-які акції на усьому протязі вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності заборонити всім організаціям (у тому числі і “Тимошенко до відповідальності” Олега Калашникова – прес-служба КУПР) з 7 по 31 серпня.

– “Батьківщині” і КУПР заборонити проведення будь-яких акцій на Майдані Незалежності (хоча в позовних вимогах такого пункту не було) з 7 по 31 серпня.

– На вул.Дегтярівській, 13 заборонити ”Батьківщині” і КУПР проведення будь-яких акцій по усьому периметру стаціонарної огорожі Лук’янівського СІЗО – безстроково.

06-Aug-2011

Автор: : Роман Игоревич

Влада поспіхом намагається заглушити голос громадськості, котра вимагає дотримання норм Закону і Конституції

Екстренним чином КМДА подала позов до суду про заборону мирних зібрань громадян на підтримку законності і правопорядку, які були викликані неправосудним рішенням про взяття під варту колишньої Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Про судове засідання активістів повідомили за півгодини до розгляду позову.
Засідання відбудеться за адресою вул.Командарма Каменєва, 8, корп.1, зала 16, суддя Аблов.

05-Aug-2011

Автор: : Роман Игоревич

Последние новости из-под Печерского Суда.  Пост обновляется, добавлено фото.

06-Jul-2011

Автор: : Роман Игоревич

Во время технического перерыва, объявленного в суде для того, чтобы депутат Евгений Суслов покинул зал, в помещении произошла потасовка между народными депутатами и бойцами “Беркута”, в ходе которого пострадала Юлия Тимошенко.
Об этом свидетельствуют кадры видео, снятые корреспондентом c места происшествия.

В перерыве, как сообщалось ранее, “беркутовцы” старались вытеснить из зала журналистов и народных депутатов для того,что полностью оккупировать зал.

24-May-2011

Автор: : Роман Игоревич

На підставі рішення Печерського райсуду лідера БЮТ Юлію Тимошенко було затримано для проведення слідчих дій.

Related posts