Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Янв 2023

Blog Post

Все рубрики

ТИМОШЕНКО ЗАТРИМАЛИ!!! | Everyday in Ukraine 

24-May-2011

Автор : Роман Игоревич

На підставі рішення Печерського райсуду лідера БЮТ Юлію Тимошенко було затримано для проведення слідчих дій.

Про це повідомив журналістам начальних відділу генпрокуратури Олег Пушкар.

“На підставі рішення Печерського райсуду Тимошенко була затримана, зараз з нею проводяться слідчі дії”, – сказав він.

За словами представника прокуратури, “слідчі звернулися до суду, оскільки Юлія Тимошенко зірвала слідчі дії”.

“Зараз з Юлією Володимирівною будуть проведені слідчі дії, після чого, вона, цілком можливо, піде додому”, – додав Пушкар.

На питання, чого стосувалося рішення Печерського суду, він відповів: “Рішення Печерського суду про затримання і доставку в суд під вартою”.

Українська правда

Незадовго до того Соратники Тимошенко машинами заблокували виїзд із двору ГПУ

У Генеральній прокуратурі України після прибуття лідера партії «Батьківщина» Юлії ТИМОШЕНКО сконцентровано велику кількість правоохоронців.

Як передає кореспондент УНІАН, за словами прес-секретаря лідера «Батьківщини» Марини СОРОКИ, «вперше за весь час, коли Юлія ТИМОШЕНКО бере участь у слідчих діях, у будівлі Головного слідчого управління ГПУ введено безпрецедентний режим охорони. В коридорі біля кабінету, в якому відбуваються слідчі дії за участі ТИМОШЕНКО, знаходиться від 25 до 30 правоохоронців у масках, нібито підрозділу «Сокіл». За її словами, заблоковано обидва виходи у коридорі.

За словами народних депутатів, які також прибули до Генеральної прокуратури, є попередня інформація про можливість зміни Ю.ТИМОШЕНКО міри запобіжного заходу. Вони не виключають, що така концентрація правоохоронних органів у Генпрокуратурі обумовлена планами відвезти Ю.ТИМОШЕНКО до Печерського районного суду Києва, який нібито ухвалювалить рішення про зміну запобіжного заходу (з підписки про невиїзд).

У дворі Генпрокуратури перебуває спеціальний автомобіль для перевезення затриманих, біля якого – близько 5 чоловіків у камуфляжному одязі, у масках та із щитами.

Зараз до Генеральної прокуратури під’їжджають представники партії «Батьківщина», які, у свою чергу, машинами заблокували виїзд із двору.

УНИАН

Related posts