Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
06 Июл 2022

Blog Post

Все рубрики

Точка Зрения. Не вірте у блогерів-підривників! З Блогу Олени Бiлозерськоï. | Everyday in Ukraine 

03-Feb-2011

Автор : don_katalan

Певно, вже не залишилося людей, які не прочитали б оце:
http://kikhot1953.livejournal.com/1304.html
Невідомий блогер бере на себе відповідальність за підрив пам”ятника Сталіну у Запоріжжі.

Перша моя думка була – хтось, ні з чим не рахуючись, піарить свій блог. Але прочитала уважно, і бачу – ні. Пише професіонал, а в професіоналів у підкорці сидить не світитися.

Сказати вам прямим текстом, що це таке?
Це російські спецслужби (другий варіант, менш імовірний – якась наша силова структура), які насправді підірвали цього Сталіна, відводять від себе підозру. Звинувачення у підриві “тризубівців” розсипалось, “страшна націоналістична організація” виявилась ні до чого. То хай це буде хоча б націоналіст-одинак, якого хоча б морально підтримають націоналісти – хибний слід, по якому зараз пустять слідство і громадську думку.

Можете мені вірити: специ-підривники (не такі, які працюють, скажімо, на шахтах, а справжні, диверсанти), або служать у силових структурах і виконують накази, або не служать і сидять тихо на пенсії або десь працюють, і мовчать про свої навички. Хтось із них за великі гроші, можливо, міг би піти на кримінал. Але всі вони принципово аполітичні і з власної волі не підуть підривати ні Сталіна, ні Бандеру.
У складі молодіжних громадських і навколополітичних організацій, що правих, що лівих, таких спеців нема.

Мене, чесно кажучи, обурили “респекти” у коментарях. Які респекти, люди, кому респекти? Якщо навіть припустити, що такий знавець підривної справи і борець за ідею в одній особі існує – якого біса він підставив хлопців, влаштувавши вибух через 3 дні після відпилу ними голови??
Він пише, що готувався 2 місяці. Значить, це збіг, що під час його підготовки тризубівці відпиляли голову? Якщо це так – відклади свій задум, не саджай людей. Чекай наступної нагоди, наступного свята.

Цього Сталіна, скажу вам, і поставили для того, щоб “бандерівці” його підірвали, і можна було почати репресії. А він все стоїть і стоїть, бо – дивись вище, “специ” аполітичні. Довелося через якісь канали підкинути хлопцям з “Тризубу” суперову ідею за три дні до запланованого вибуху спиляти голову і взяти це на себе.

Якщо те, що написав цей блогер, правда, то його дуже швидко візьмуть. Хоча б тому, що знатимуть, серед кого шукати, бо таких людей небагато. І тому, що візьмуться всерйоз.
А якщо його не зловлять – тоді права я.

bilozerska

Related posts