Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
06 Дек 2021

Blog Post

Все рубрики

Троещина | Everyday in Ukraine 

18-Aug-2011

Автор: : Роман Игоревич

В продолжении сегодняшних событий

18-Aug-2011

Автор: : Роман Игоревич

На Троєщині під час мирного зібрання громадян проти незаконоої забудови на учасників акції несподівано напали охоронці з будмайданчику. Про це повідомила прес-служба Штабу оборони Києва. На акції зібралося близько 500 мешканців мікрорайону, половина Деснянського райвідділу міліції і до 200 осіб з боку забудовника. Вони застосували проти учасників мирного зібрання сльозогінний газ,, порошкові вогнегасники, потім стали жбурляти в людей каміння, а наостанок вискочили з залізними арматуринами в руках і кинулися люпцювати мирних мешканців. Одному чоловікові і одній жінці проломили голови. Міліція отримала команду діяти проти мешканців. На цей час правоохоронці не втручаються в бійку. Люди, обурені нападом, зламали кілька секцій паркану. Підбігають ще мешканці сусідніх будинків, охорона також отримує підкріплення. Люди просять журналістів зафіксувати цей безпрєдєл.

Цікаво також знати думку начальника служби громадської безпеки Києва пана Поліщука (тел.063 241 39 19) про байдужу поведінку міліції в умовах масових безладів.

18-Aug-2011

Автор: : Роман Игоревич

“Штаб Оборони Києва” оголошує акцію прямої дії  проти забудови по вул. Маяковського, на Троєщині. Збір у четвер, 18 серпня о 19:00 біля другого під’їзду по вул. Маяковського, 48.

Вже багато років тут забудовник, “Київміськбуд”,  намагається прибрати собі до рук немалий шмат землі. Колись на цьому місці був дитячий майданчик, який знесли. 17 серпня – в черговий раз зрубали дерева, обнесли територію металевим парканом. На будмайданчик завезли техніку, робочі вже почали рити, встановили військовий намет.

Related posts