Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

ТВi, Знак Оклику, Розслiдування, ДТП, Резонанс, Вiдео, Злочин, Влада, Кримiнал | Everyday in Ukraine 

24-Apr-2012

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Криминал, Мнения, Общество, СМИ, Точка Зрения

Метки: TVi, Видео, Влада, ДТП, Жерналисты, Злочин, Знак Оклику, Кримiнал, Расследование, Репортаж, Розслiдування

Шахрайська діяльність колекторів — фірм з вибивання боргів – набула таких масштабів, що під роздачу вже потрапляють навіть самі журналісти «Знаку Оклику». Зокрема, нашій Наталії Седлецькій, тій, що безстрашно виводила на чисту воду нафтогазових корупціонерів, які відмивали гроші сотнями мільйонів доларів, така собі колекторська фірма «Укрфінанси» нарахувала тисячу чотириста гривень неіснуючого боргу. Начебто за невчасно сплачені послуги кабельного телебачення. Оскільки Наталія сама відповідальна телевізійниця за кабельне телебачення сплачує вчасно та повністю, ми зацікавилися таким зухвальством колекторів. З’ясувалося, що вони організували масштабну схему шахрайського вибивання неіснуючих боргів. Шляхом залякування, тиску, погроз та навіть доведення найбільш нестійких боржників до самогубства.

Дмитро Гнап та Марія Усенко розслідували, як насправді працює цей шахрайський колекторський конвейєр з вибивання боргів, яких насправді немає.

_______________________________________________________________ «Як Україні далі жити?», «І можна здійснити мрію…», «Рік в опозиції: у політиці не буває остаточних перемог і поразок», «І рік у владі: від кризи до економічного зростанню». Все це — назви книг, за написання яких Президент Янукович заробив у минулому 2011-му році згідно поданої декларації про доходи -16 мільйонів 449 тисяч гривень. Це — понад два мільйони доларів США. Такий рекордний гонорар за майнові права за усі вже видані та ще ненаписані книжки Президенту сплатило донецьке видавництво «Друкарня «Новий світ». Про такі рекордні гонорари жоден із справжніх українських письменників навіть і не мріяв. Хіба що на Заході всесвітньо відомі політики, переважно колишні, можуть заробити написанням книжок подібну кругленьку суму. Але вони пишуть справжні політичні мемуари, які стають бестселерами і розкуповуються мільйонними тиражами. Чи справді до такої літературної слави впевнено крокує Віктор Янукович? Чи може цей гонорар це просто недолугий спосіб приховати тіньові доходи? Досліджував Денис Бігус. _____________________________________________________________ 30-го березня у Києві сталася страшна автокатастрофа, в якій випадково загинув 18-ти річний юнак Назар Живогляд. Він просто опинився не у той час не у тому місті — його розчавив «Мерседес С 600», який вилетів на тротуар, втративши керування після зіткнення із іншою машиною на дорозі. На другий день після похорон сина не витримало серце у батька випадково загиблого — той помер від горя. З’ясувалося, що Мерседесом, який накоїв стільки лиха, керував водій із обмеженими можливостями — глухонімий хлопець Вадим Рокитський. Його долею почав опікуватися один з депутатів Верховної Ради. А от загиблий юнак Живогляд виявився родичем одного із заступників міністра внутрішніх справ. Слідство звинуватило третю особу – Богдана Іщенка — водія того автомобіля, у який врізався злощасний Мерседес на дорозі. То кого робитимуть винним? Анна Бабінець розслідувала цю трагічну автомобільну Санта-Барбару. ________________________________________________________ Хто і за що розстріляв Геннадія Аксельрода, відомого дніпропетровського бізнесмена та мецената потужної єврейської громади міста? Гучний і зухвалий злочин, скоєний на замовлення може поповнити і без того доволі немалу кількість нерозкритих замовних вбивств і замахів у Дніпропетровську. «Знак Оклику» готує власне розслідування цієї кримінально-бізнесової історії.

Related posts