Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
06 Июл 2022

Blog Post

У Києві "вогняно" протестували проти забудови озера (Фото, Відео) | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine
Все рубрики

У Києві "вогняно" протестували проти забудови озера (Фото, Відео) | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

22.Декабрь.2015

Сьогодні мешканці прийшли висловити своє обурення через засипання та можливу забудову озера Срібний Кіл, що знаходиться на столичному мікро-районі Позняки.

Люди запалили 2 багаття з знайденого на будівельному майданчику «непотребу» та провели невеликий мітинг, на місці були присутні депутати Київради та багато мешканців, загалом зібралося більше 50-ти людей. Міліція не реагувала ні на що.

Подробиці у Відео:

Ютуб версія у високій якості за посиланням.

Озеро Срібний Кіл, яке використовується для водопониження в районі, засипається піском. Житловий масив збудований на намивних ґрунтах, і озера є необхідною ланкою у механізмі пониження ґрунтових вод. Цей пісок, ймовірно, привезений з нелегальних кар’єрів у Бортничах, де його видобуток заборонений. Лише за дві доби понад 100 самоскидів з піском розвантажились.


За інформацією з відділу благоустрою, забудовнику продали (не віддали в оренду, а саме продали) половину прибережної смуги озера, включно з акваторією озера. Подейкують, що фактичним власником половини озера є турецька компанія, що брала участь у будівництві Дарницького автомобільно-залізничного мосту.

А ось так озеро засипають, винищуючи навіть дерева(фото з фейсбуку):

На столичному районі Осокорки\Позняки вже не раз були вогняні протесті, які вже закінчувалися массовими безладами та бійками.

__________________________

www.everyday.in.ua©

==========================

загрузка…

Related posts