Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
19 Май 2022

Blog Post

Все рубрики

Українська жінка і пиво: речі аморальні? – Жінка-Онлайн 

Деталі Категорія: Жінка відпочиває Перегляди: 1723

         Які асоціації може викликати в українців сполучення слів жінка і пиво? Звісно – негативні! На своєму досвіді розповім, якого осуду зазнає українська жінка, аби випити келих пива!

      Було це минулого спекотного літа під час відпочинку в місцевому гідропарку. Ми з подругою даремно намагалися прогодувати власних дітлахів, які бавилися на пляжі. Запаси води та їжі швидко скінчилися, а пити від цього хотілося ще більше.

   В одинокому магазинчику на пляжі того вечора крім соку та пива вже нічого не могли запропонувати. Щоб хоч якось втамувати спрагу, взяли дітям – сік, а собі – пиво.

    Присіли з подругою на одній з лавок поруч дитячого майданчика. Відкрили пиво, яке було прохолодним і дійсно смачним. До того часу, я взагалі не визнавала цей напій. Особливо після того, як один знайомий водій розповів, що насправді пиво в Україні робиться дуже просто – цистерна води і одна таблетка якоїсь хімії. 

Але це пиво зовсім не було схожим на хімічний сироп і набагато приємнішим на смак чим мінеральна вода, виготовлена з місцевої річки.

     Наше невинне захоплення пивом не давало спокою пенсіонерам, що сиділи неподалік. Побачивши жінок з пивом, бабусі невдоволено позирали на нас і сумно хитали головами, так ніби ми вчинили якийсь злочин. Врешті одна з них не витерпіла, підійшла і схвильовано сказала:

– Как вам не стыдно? Вы же женщины, мамы! Как вы смеете пить пиво когда рядом дети? – і не дочекавшись  відповіді, пішла геть.

Решта батьків, особливо чоловічої статті також непривітно поглядали на нас, мабуть, заздрість мучила. Тільки підлітки, що проходили поруч, кивали та підморгували, мовляв, дівчата, може допомогти? 

 Так я зробила висновок, що жінкам в Україні пити пиво неприйнятно, непристойно, аморально, шкідливо не для здоров’я, а для психіки в першу чергу. Виявляється, що жінка з пивом може відчутно травмувати громадськість.

      Тим не менше, коли ці самі люди бачать чоловіка з двома літрами пива, то така картина не викликає у них жодних негативних асоціацій. Ну стомився чолов’яга після трудового дня, що йому пивка не можна? Ну і що, що його живіт нагадує гарбуз? Пиво не сприяє ожирінню. І взагалі лікарі рекомендують вживати щоденно пиво, що є дійсно правдою. Але не більше склянки на добу!

   Як на мене, в Україні  потрібно обмежити вживання даного напою в першу чергу для чоловіків. Надміру розповсюджена реклама пива штовхає підлітків, юнаків, чоловіків репродуктивного віку до надмірного захоплення цим напоєм. Дивишся футбол? Відпочиваєш на природі? Плануєш досягти високого результату? – Все це можна зробити лише з пивом – так стверджує реклама і букавально змушує йти купувати напій.

   Юнак з пивом – звичайне явище українського суспільства, незабаром це буде молодий татусь, який прагне провести час з колишніми друзями і з …пивом. А потім починається похмілля, потреба в більш серйозніших напоях. Результат –   сумна статистика смертності українських чоловіків: алкоголізм, куріння,  суїцид.

 За висновками вчених, жінки менш схильні до алкоголізму, але потрібно пам’ятати, що жіночий алкоголізм лікується значно важче, ніж чоловічий. Тому не варто зароджувати в собі пристрасть до хмільних напоїв. Звичайно, пиво значно краща альтернатива горілці чи вину, бо воно менш шкідливе для організму. Але в жодному разі, пиво не може бути щоденним напоєм людини, тому що так  виникає залежність. Споживати розумно – залишається єдиним вірним рішенням в будь – яких ситуаціях.

Comments:

  • Facebook
  • ВКонтакте

Download SocComments v1.3

Related posts