Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
09 Авг 2022

Blog Post

Все рубрики

«Укрзалізниця» скоротить нічні потяги та знову збільшить вартість квитків | Everyday in Ukraine 

_________________________________________ ====================================

ПАТ «Українська залізниця» має намір суттєво скоротити кількість нічних потягів, підняти тарифи на 5-15% на вантажні перевезення та про індексувати вартість перевезень пасажирських. Про це повідомив Олександр Завгородній, в.о. голови правління новоствореного ПАТ «Українська залізниця».

За словами Завгороднього, нічні потяги залишаться, але їх кількість буде суттєво обмежена.

Ще однією з причин зменшення кількості нічних поїздів є поганий стан вагонів, що є на балансі підприємства. За словами Завгороднього, до 1 вересня 2016 року залізниця повинна списати 200 вагонів ще 150 будуть на тривалому ремонті. Відсутність цих вагонів замінять 16 регіональних потягів, які планується поетапно запускати в експлуатацію в період з 1 січня по 1 червня 2016 року.

При цьому керівник запевнив, що жоден потяг не буде скасовано, поки не буде йому адекватної заміни. Йдеться про електропотяги типу Р9Т Луганського машинобудівного заводу, які пройдуть реновацію.

На залізниці планують перейти до моделі, так званих, хабових перевозок, коли активно використовують транспортні пересадочні вузли, в які пасажирів будуть привозити міжрегіональні поїзди місткістю 650 пасажирів.

Також планують збільшити кількість електричок на відстані до 100 км між містами. Та зменшити кількість зупинок у швидкісних поїздах Інтерсіті.

Щодо тарифів, то вже з 1 січня 2016 року «Українська залізниця» буде звертатися до уряду з пропозицією про підняття тарифів на вантажні перевезення до 15%. Щодо пасажирських перевезень, то на даний момент немає конкретних цифр збільшення ціни. За словами керівника, ціни будуть «проіндексовані в залежності від маршруту, дальності слідування та конкуренції з автобусним транспортом».

_______________________________

Джерело

===============================

Related posts