Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
29 Ноя 2021

Blog Post

Все рубрики

Увага усiм ЗМI!!! Журналісти все ж таки збираються до Межигір’я!!! | Everyday in Ukraine 

05-Jun-2011

Автор : Роман Игоревич

Рух “Стоп Цензурі!” закликає представників ЗМІ приїхати в понеділок до Межигір’я, щоб “проконтролювати виконання рішення суду”.

У поширеній в неділю заяві “Стоп Цензурі!” називає “абсурдним і неправовим” рішення Київського окружного адміністративного суду від 4 червня стосовно заборони проведення мирних зборів біля резиденції президента Межигір’я.

“Право на мирні збори гарантовано Конституцією України, і не може обмежуватися. Заборона мирного зібрання журналістів під прикриттям захисту права президента на відпочинок в позаробочий час є комічним та позбавленим здорового глузду”, – вважають журналісти.

“Ми змушені відмовитися від організації мирних зборів. І водночас закликаємо наших колег – представників українських медіа – 6 червня о 8:00 прийти та проконтролювати виконання рішення суду на місці”, – йдеться в заяві.

“Стоп Цензурі!” нагадує, що згідно з новою редакцією закону “Про інформацію”, гарантії для роботи журналістів поширюється на будь-кого, хто може документально підтвердити цей фах.

Українська правда

Related posts