Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
01 Фев 2023

Blog Post

В Баку розпочне роботу «Diaspor TV», яке співпрацюватиме і з Україною | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine
Все рубрики

В Баку розпочне роботу «Diaspor TV», яке співпрацюватиме і з Україною | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

21.Сентябрь.2018

Державний комітет по роботі з діаспорою Азербайджанської Республіки ініціював створення телебачення азербайджанської діаспори і, як повідомляє сайт організації, незабаром проект розпочне своє функціонування. 

Diaspor TV—он-лайн канал, який буде працювати задля покращення роботи з діаспорою. Журналісти працюватимуть над висвітленням тем, що стосуються історії, розвитку азербайджанської діаспори, діяльності організацій діаспори, також будуть проводитися дискусії з різних тем.

Канал буде сприяти встановленню та зміцненню зв`язків між діаспорськими організаціями, і стане платформою для обміну думками між азербайджанською діаспорою.

Також будуть програми, присвячені вивченню азербайджанської мови для азербайджанців, що проживають за кордоном.

Варто зазначити, що одним з головних напрямів роботи з Державного комітету є робота з азербайджанською діаспорою в Україні, про що свядчать регулярні приїзди офіційних делегацій.

Тож новостворений канал буде висвітлювати події в Україні, що стосуються азербайджанців та їх культури. Українці, яким цікава дана тема, також матимуть можливість переглядати цікаві для них програми.

Автор: Гончарук Марина

загрузка…

Related posts