Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
29 Ноя 2021

Blog Post

В Україні стимулюватимуть розвиток рибного фермерства | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine
Все рубрики

В Україні стимулюватимуть розвиток рибного фермерства | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

13.Июнь.2017

Державне агентство рибного господарства України та експерти Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики презентуватимуть законопроекти, спрямовані на стимулювання рибного фермерства в Україні та розвиток рибного господарства України відповідно до європейської моделі.

Зокрема, буде презентовано законопроект «Про забезпечення простежуваності походження водних біоресурсів», – повідомляє ІНФОРМАТОР з посиланням на Agravery.

Закон чітко визначає основні правові та організаційні засади простежуваності походження водних біоресурсів, а також умови сертифікації перших операцій (продажів, передавань, утилізації).

Зазначається, що сертифікат матиме електронну форму, яку неможливо підробити.

Його запровадження унеможливить реалізацію браконьєрської риби, тим самим відкривши нові ніші для легальних виробників.

Крім того, відбудеться презентація проекту внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства» щодо отримання бюджетної дотації сільськогосподарськими товаровиробниками рибного господарства.

Так, сьогодні фермери рибної галузі є єдиними сільгоспвиробниками, що не отримують державної підтримки.

Завдяки прийняттю запропонованих змін рибні фермери, на рівних правах з фермерами інших напрямів, отримають державну підтримку у формі дотації та повернення ПДВ, що дозволить знизити собівартість виробництва української риби.

загрузка…

Related posts