Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
27 Ноя 2022

Blog Post

Ветерани АТО хочуть приварити до рейок потяг для блокади окупованих територій | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine
Все рубрики

Ветерани АТО хочуть приварити до рейок потяг для блокади окупованих територій | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

26.Январь.2017

На Луганщині в Попаснянському районі ветерани АТО блокують потяги, що прямують на підконтрольну терористам територію. 

Цю інформацію Громадському радіо підтвердила прес-секретар поліції в Луганській області Тетяна Погукай.

На перегоні станції Світланове і Шепилове активісти разом з депутатами блокують залізничну колію.

Фото: facebook.com/volodymyr.parasiuk

«В районі залізничної колії перебуває близько 30 осіб в камуфляжному одязі, серед яких народні депутати України — Семенченко Семен Ігоревич, Костенко Павло Петрович, Пастух Тарас Тимофійович, Парасюк Володимир Зіновійович, а також помічник народного депутата Виноградський Анатолій. Вони розмістили на залізничній колії три дерев’яні їжаки та оголосили про початок безстрокової громадянської акції непокори щодо недопущення перевезення залізничним транспортом вантажів на непідконтрольну українській владі територію та в зворотному напрямку. Поряд з колією встановлено намет учасників акції», — розповіла Тетяна Погукай.

Народний депутат Семен Семенченко заявив, що вантажний поїзд спеціально був спрямований на групу людей на рейках.

«Знаючи про те що залізниця заблокована, склад був спрямований прямо на блокпост. Довелося вийти на рейки всім. Склад йде на окуповану територію (54 вагони) зупинено», — написав депутат.

За його словами, приїхала слідчо-оперативна група, яка «вивчає обставини замаху на вбивство групи осіб».

«Ветерани викликали зварювальний апарат. Склад, що бере участь у фінансуванні тероризму буде приварений до рейок біля Редуту Богдана і стане пам’ятником контрабанді і торгівлі на крові», — додав він.

Фото: facebook.com/volodymyr.parasiuk

Нагадаємо, на Донбасі демобілізовані учасники АТО розпочали економічну блокаду Донбасу. Вони обіцяють блокувати залізничне сполучення з тимчасово непідконтрольними територіями. Організатори та учасники блокади вимагають, щоб терористи відпустили всіх українських полонених.

загрузка…

Related posts