Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Ноя 2022

Blog Post

Війна за храм у селі Птича на Рівненщині. З'явилось відео подій | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine
Все рубрики

Війна за храм у селі Птича на Рівненщині. З'явилось відео подій | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

24.Декабрь.2015

Вже не перший місяць триває напружений міжконфесійний конфлікт у селі Птича, що на Рівненщині. Однак 18.12.2015р. протистояння перейшло у фазу загострення.

Відбулося жорстке протистояння між прихожанами УПЦ КП та РПЦ під стінами птицького храму Успіння Божої Матері. Священики РПЦ неодноразово провокували бійки та наносили тілесні ушкодження жінкам похилого віку зі сторони УПЦ КП. Правоохоронні органи кволо намагалисяся втримати порядок. Бійка була із застосуванням каміння, петард, коктейля молотова та палок.

В село Птича з’їхалися невідомі в підрясниках та тітушки кримінального вигляду. Також приїхали «священники» РПЦ. В суммі в числі більше 150 чол, користувалися апаратурою для зрізання замків та намагалися вибити двері до вівтаря.

Через деякий час міліції все-таки вдалося розвести натовп.

Ютуб Версія

Нагадаємо:

Нагадаємо, перше загострення конфлікту у Птичі, що на Рівненщині було ще навесні. Тоді привезені тітушки намагалися силою захопити будівлю храму. Місцеві мешканці не впускали їх до храму, і це скінчилося бійкою. Майже місяць тому в церкві зачинились місцеві жінки й оголосили голодування. Вони заявили, що хочуть, щоб у храмі служив священик Української православної церкви Київського патріархату.

________________________

За матеріалами сайту: ogo.ua

Відео: 17-й Канал.

========================

загрузка…

Related posts