Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Янв 2023

Blog Post

Все рубрики

Вілла на Трухановому острові належить Анатолію Писаренку. Фото | Everyday in Ukraine 

09-Jul-2015

Автор : Роман Игоревич

Власником однієї з будівель на Трухановому острові, відео якої оприлюднив Автомайдан, є бізнесмен, колишній спортсмен та екс-депутат від СДПУ(о) Анатолій Писаренко.

Автомайдан зняв на відео цей будинок із висоти пташиного польоту.

На відео можна побачити машини, човни, гаражі в будівлі, а сам будинок виглядає як житловий.

Як повідомив Автомайдан, в міському “Земельному кадастрі” Києва зазначається, що будинок збудований на двох ділянках під №124 та №125.

Землекористувачем значиться “фізична особа” (№124) та корпорація “ЕЙ.ПІ.Файненсінг, ІНК.” (№125).

Це компанія-нерезидент, яка зареєстрована у США, штаті Колорадо у Колорадо Спргінгс. Президентом компанії вказаний Анатолій Писаренко. Охоронці будівлі в неформальній бесіді з представниками Автомайдану підтвердили, що в цьому будинку перебуває Писаренко, зазначивши, що зараз його немає, а до нього можна звернутися в офіс.


Фото з ФБ Анатолія Писаренка. Ймовірно, зняте з ділянки на Трухановому острові, позаду краєвид із Лаврою і мостом метро

Згідно з даними, вказаними у рішенні Господарського суду Києва від 12 грудня 2009 року, нежитлове приміщення площею 206 квадратних метрів – реабілітаційний центр – на Трухановому острові  компанія Писаренка купила 22 лютого 2002 року.


Перелік кодів міждепозитарного обліку, які призначені НДУ власникам цінних паперів – нерезидентам. Клікніть для збільшення


Президентом Американської компанії є Писаренко

Крім того, в матеріалах справи зазначається, що на підтвердження права власності на об’єкт нерухомого майна Корпорацією “Ей.Пі.Файненсінг, Інк” було отримано реєстраційне посвідчення за номером 531-з від 01 березня 2002 року.

Також було встановлено, що Корпорація “Ей.Пі.Файненсінг, Інк” є землекористувачем земельної ділянки кадастровий номер 8000000000:66:438:0125 за адресою: м. Київ, вул.. Паркова дорога, 3, (літ. Е) у Дніпровському районі загальною площею 3623,19 кв.м.

З матеріалів справи також випливає, що “Ей.Пі.Файненсінг, Інк”, набувши у власність реабілітаційний центр та у користування земельну ділянку, було вирішено здійснити реконструкцію та перебудову центру. В результаті реконструкції та прибудови розмір будівлі збільшився до 932,60 кв.м.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз від 08 жовтня 2009 року у своєму висновку № 8168 визначив, що будинок віднесений до нежитлових будівель.

Однак будівництво не було узгоджене, тому в тому ж самому судовому процесі компанія вимагала від БТІ узаконення новозбудованої будівлі. Суд задовольнив цю вимогу.

Після переобладнання будинку – 12 вересня 2009 року – Ей.Пі.Файненсінг, Інк здала “маєток” в оренду на два роки ТОВ “Вітал-Ойл”, однак вже у грудні цього ж року рішенням суду змусило компанію сплатити борг за оренду в розмірі 60 тисяч гривень (по 30 тисяч гривень за кожен місяць).

Співзасновниками фірми “Вітал-Ойл”  є той самий Анатолій Писаренко та офшорна компанія POWERFILD INVESTMENT CO LIMITED, зареєстрована на Кіпрі. В одному з інтерв’ю Писаренко хвалився, що одним з бізнесів є видача у лізінг літаків. Співзвучна компанія Powerfield Investment Co. Limited, однак прописана у США, володіє одним з літаків української авіакомпанії Хорс.

Авіакомпанія Хорс на той час була прописана за адресою вул. Механізаторів, 10. Там же на той час були прописані ще кілька компаній, які за даними реєстрів, через одних і тих самих осіб причетні до Писаренка.


13 травня 2010 року через той самий Господарський суд Києва суд Ей.Пі.Файненсінг змусило змінити адресу будівлі на м. Київ, вул. Паркова дорога, 3, літ. X та змусили БТІ легалізувати ці зміни.

28 вересня 2012 року Ей.Пі.Файненсінг за тою ж самою схемою намагалося збільшити розмір забудови на Трухановому острові до 1098,8 кв.м і зобов’язати БТІ легалізувати ці зміни, однак Господарський суд міста Києва повністю відмовився задовольнити цю заяву.

___________________________________________

Українська правда

Related posts