Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
17 Сен 2021

Blog Post

Все рубрики

Виробники електробусів узгоджують єдиний стандарт для електрозарядок | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

20.Март.2016

_________________________________________ ====================================

Повідомляє Сlean technica.

Ідея в тому, що сумісність зарядної інфраструктури полегшить проблеми, які супроводжують адаптацію електричних автобусів, і тим самим прискорить її швидкість.

Нова угода є цілком добровільною.

У прес-релізі пишусть, що, спільнота громадського транспорту готується до розвитку електричних автобусів в Європі і діяльність в галузі стандартизації зарядок почалася через європейський орган (СЕН-CENELEC) і через міжнародну організацію зі стандартизації (ISO / IEC). Європейські стандарти, як очікується, прийдуть в 2019 та міжнародні – в 2020 році.

«Тим не менш, у багатьох містах вже зараз створюються системи електроавтобусів. Для того, щоб задовольнити потреби цих міст, європейські виробники автобусів Irizar, Solaris, VDL і Volvo мають разом з постачальниками зарядних системи ABB, Siemens і Heliox спільно розробити відкритий, прозорий і добровільний підхід. Загальні, кращі інтерфейси будуть відкритими для всіх учасників ринку і буде використовуватися можливість швидкої зарядки в кінці зупинки і зарядка електричних автобусів протягом ночі. Група прагне внести свій внесок в діяльність європейської стандартизації і для обміну досвідом з CEN / CENELEC і ISO / IEC, з метою створення єдиного європейського стандарту для електричних автобусів».

Система включатиме в себе автоматичне контактування за допомогою пантографа, бездротовий зв’язок, контактні таблиці і устаткування. Швидкий стандарт зарядки буде використовуватися в якості основи для штекера і для зв’язку.

Угода відкрита і для інших учасників, а також будь-яих компаній (виробників, постачальників зарядних інфраструктур і т.д.), які зацікавлені до приєднання.

___________________________

Джерело: ecotown.com.ua

Related posts