Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

"Вислiви" регiоналiв за якi їм не завадить реальний тюремний строк(Вiдео та цитати) | Everyday in Ukraine 

11-Apr-2014

Автор : Роман Игоревич

Еспресо.TV вирішило нагадати, хто з нардепів від ПР закликав до використання зброї проти майданівців.

Сьогодні у Верховній Раді відбувся черговий раунд суперечки між Геннадієм Москалем та одіозною регіоналкою Оленою Бондаренко. Вона в притаманному для себе безапеляційному стилі вимагала від Москаля, як голови комісії з розслідування масових вбивств на Майдані, документів. У відповідь генерал міліції пообіцяв, що регіоналка ознайомиться з усіма документами на лаві підсудних.

Про небезпідставність подібних звинувачень Москаля свідчать заяви, які робила Бондаренко разом з іншими регіоналами під час подій на Майдані. Еспресо.TV вирішило нагадати, хто з нардепів від ПР закликав до використання зброї проти майданівців.

Почнемо саме з Бондаренко. Саме 20 лютого, коли на майдані люди сотнями гинули від куль силовиків Бондаренко в інтерв’ю німецькому Der Spiegel говорила про недостатньо жорсткі дії правоохоронців: «Я вважаю, що сили правопорядку діють ще недостатньо жорстко». А на питання, що багато демонстрантів були вбиті саме пострілами в голову, додала: «Хвилинку. Якби влада почала діяти ще раніше, то насилля не охопило б все і вся. На Майдані вже не стоять мирні демонстранти. Це вандали, підпалювачі, озброєні екстремісти».

Пізніше, коли перемога революції стала очевидною, а Віктор Янукович дав драла, Бондаренко спробувала зберегти обличчя і заявила, що її некоректно переклав німецький журналіст. Останній усі звинувачення Бондаренко відкинув, красномовно заявивши: «Shut the fuck up».

До розстрілу Майдану закликав і регіонал Олег Царьов, що зараз балотується на найвищу посаду в державі. «Ни одна уважающая себя власть в мире не ведет переговоры с террористами. Ведя переговоры с бандитами, мы их легитимизируем. Ведя переговоры с экстремистами, мы закладываем мину под основы самой государственности Украины», – писав він у «Фейсбуці» під час подій на Майдані.

В ефірі ж телеканалу «Россия 24» 19 лютого Царьов заявляв: «В течение часа будет зачищен Майдан. После того, как мы наведем порядок в Киеве, мы приведем его во всей стране».

Ще одним регіоналом, який прямо закликав зачистити Майдан за допомогою зброю, був нинішній фронтмен ПР, кандидат в президенти Михайло Добкін. Зокрема в ефірі російського телеканалу «Росія 1» 19 лютого Добкін заявляв: «Сегодня нет смысла вести переговоры с теми, кто с оружием в руках пытается захватить власть, будь это о позиция или лидеры экстремистов. Пока они не сложат оружие, пока не разблокируют захваченные здания никаких переговоров с ними вести нельзя… Не надо никаких сантиментов, не надо смотреть на реакцию запада, необходимо вывести тех, кто должен навести порядок на улицах нашей страны и без всякой жалости и сожаления тех, кто взял в руки оружие, предать справедливому суду, а если они будут оказывать сопротивление, значит закончить с ними, как заканчивают со всеми террористами»

Закликами до придушення Майдану відзначився і харківський регіонал Дмитро Святаш. Ось декілька його цитат з інтерв’ю того часу:

«Харьковский Евромайдан – это три калеки, которые стоят возле памятника и мусорят. Они друг друга лупасят, чтобы кто-то на них внимание обратил. Может, через свой вонючий Евромайдан они хотят попасть в большую политику, но так туда не попадают».

«Майдан нужно было зачищать еще два месяца назад. Президент у нас очень толерантный… Все люди, которые организовали массовое силовое противостояние, в результате которого погибли люди, должны нести ответственность и сесть в тюрьму».

«В географических границах Украины, у нас на самом деле две страны. Исторически, ментально, по вере. Рано или поздно этот альянс распадется, хотя мне этого не хотелось бы. Или поубиваем друг-друга. Единственный объединяющий фактор – это язык, хотя галицкая версия украинского – это не украинский, это плоховатая версия польского. Долго они там холопами были. Не их вина. Но язык слишком слабый сдерживающий фактор. Боюсь, не удержит. Для галичан быть холопами норма… Канадская, американская диасспора – потомки трусов, сбежавших из страны, когда ей было плохо, а теперь еще эти уроды учат нас жить. Видел я этих чмошников. Зимой в кедах ходят и любят на шаровые приемы с халявным бухлом на приёмы в Вашингтон приезжать. А восточные украинцы работают дома, строят ВВП страны. Поэтому историческое разделение страны в ближайшей переспективе боюсь неизбежно».

____________________________________________

Еспрессо ТВ

Форум люстрацiї винних у загибелi людей

Related posts