Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Віталіна – Авторський блог – Сторінка 2 

Статистика річ не тільки вперта, вона жорстока. В дорожньо- транспортних пригодах лише за рік гине мільйон людей у світі.

    В Україні дане питання стоїть особливо гостро: кількість автомобілів невпинно зростає, а порушення правил руху стало звичним для водіїв та пішоходів. Але навіть ідеально дотримуючись всіх вимог та правил, не можна бути певним у власній безпеці.

      Мій хороший товариш був бездоганним водієм у всіх відношеннях. Одного разу він просто зупинився на червоне світло. А той, хто їхав позаду – не зупинився: він  заснув і на шаленій швидкості «врізався» в машину мого друга. Загинули обоє.

   Немає значення водій ти чи пасажир: в машині ти усвідомлюєш, наскільки твоє життя залежить від дій інших. Будь –якої секунди на зустрічній смузі може з’явитися той, хто дуже поспішає… на той світ. Він мчить з шаленою швидкістю назустріч, в останню мить встигаючи звернути або ні.

    За статистикою служби ДАІ, саме обгони найчастіше стають причинами важких ДТП, і спричиняють найбільше смертельних наслідків.

Продовжити читання

Related posts