Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

Витрати державного бюджету на утримання різноманітних інспекцій та контролюючих органів складають понад 24 млрдгрн в рік! | Everyday in Ukraine 

30-Jul-2014

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Бюджет, Власть, Дерибан, Коррупция, Люстрация, Майдан, Украина, Финансы

Метки: Бюджет, витрати, держструктури, Майдан, налоги, Украина, Финансы

З 80 ІНСПЕКЦІЙ ТА КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ МАЄ ЗАЛИШИТИСЬ МАКСИМУМ 20, бо толку з них нiякого, абсолютно!

Витрати державного бюджету на утримання різноманітних інспекцій та контролюючих органів складають понад 24 млрд. грн. на рік, в цих структурах працюють тисячі людей, і в той же час за рахунок хабарів щорічно виводитьсяв тінь, за різними оцінками, майже 100 млрд. грн.

Про це сьогодні йшлося на розширеній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана за участі міністрів, представників міністерств та контролюючих органів, на якій обговорювалось питання скорочення кількості центральних органів виконавчої влади, що здійснюють державний нагляд (контроль) у відповідних сферах.

Напередодні прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення на 70% скоротити витрати на утримання органів центральної виконавчої влади, які здійснюють контрольно-наглядові повноваження.

«Тиск на бізнес, що сповільнює економічних розвиток і призводить до вимивання коштів з економіки держави – нам необхідно ліквідувати цей тіньовий сегмент», – зазначив Володимир Гройсман.

За його словами, з 80 різноманітних інспекцій, контролюючих органів та департаментів контролю у міністерствах має залишитися не більше, ніж 20 контролюючих інстанцій.

«В 4 рази оптимізуємо кількість інспекцій, чисельність держслужбовців, відповідно зменшиться фінансування», – зазначив він.

Володимир Гройсман оголосив про формування робочої групи з представників органів виконавчої влади, яка вже на початку наступного тижня має сформувати пропозиції щодо переліку тих функцій контролю, які необхідно здійснювати в найважливіших секторальних напрямках.

«Під необхідні функції будемо формувати структуру, тобто кількість інспекцій, чисельність персоналу, фінансування», – підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

_________________________________

ПРЕС-СЛУЖБА МІНРЕГІОНУ

Related posts