Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
06 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

Влада Рівненщини причетна до злочинів банди Федорчука | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

15.Февраль.2019

14-го лютого, після того, співробітники Департаменту спеціальних розслідувань затримали кримінального авторитета Андрія Федорчука, правоохоронці провели обшуки у фізичних і юридичних осіб.

Серед них приміщення, які належать самому затриманому та його брату. Також обшуки по справі Федорчука відбулися і в немало відомому для мешканців Рівного громадському формуванні з охорони порядку «Характерники».

Журналістам everyday.in.ua стало відомо, хто саме перебуває серед засновників тих компаній, які зацікавили співробітників поліції в рамках кримінального провадження.

Одним з них виявився Андрій Муляренко, син Олексія Муляренка, голови Рівненської ОДА. Взаємозавязок Федорчука з владою області підтверджує і одна з постраждалих, депутат Рівненської міськради Анна Іванова.

З власних джерел у правоохоронних органах, виданню стало відомо, що справа Андрія Федорчука перебуває на особистому контролі Президента та Генпрокурора.

Була віддана негласна команда по області аби затримати та знешкодити всі кримінальні елементи, які причетні до злочинів Федорчука.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що за сприянням Петра Порошенка та депутата Рівненської міськради Анни Іванової було затримано відомого афериста та злочинця Андрія Федорчука.

загрузка…

Related posts