Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
15 Авг 2022

Blog Post

Все рубрики

Влада забула про Зелений театр (Фото) | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

14.Июнь.2013

Національний Голосіївський парк ім.М.Рильського  вважається перлиною міста Києва. Наша влада також пишається цією пам’яткою садово-паркового мистецтва столиці, але чомусь, як то кажуть, «вглиб» парку заходити не хоче. Можливо тому, що боїться побачити розвалений павільйон «Молодіжний», про який я нещодавно повідомляв, чи не хоче бачити недобудований Зелений театр, який знаходиться біля самого центрального входу  Голосіївського парку.

Старожили Києва пам’ятають, як колись там, на підмістках Зеленого театру, проводились концерти та проходили виступи дитячих колективів. Ті маленькі артисти вже давно виросли і змушені тепер відповідати на питання своїх дітей «А що це за недобудована будівля серед зелені?». Більшість киян не можуть дати відповідь на це питання, і  не лише тому, що там немає таблички паспорту об’єкту, а й тому, що, зі слів мешканців, будівлю хотіли використовувати і під офіс, і під ресторан, і т.п.

За інформацією, на будівництво Зеленого театру було витрачено близько 1 млн. грн. за цінами 2005-2007 р.р., а на його завершення потрібно 500 тис. грн. Але з незрозумілих причин будівництво не ведеться.

В інтернет-путівниках та афішах столиці анонсується про те, що в Голосіївському парку функціонує (!) Зелений театр. А от на самій карті Національного парку Зелений театр не значиться.

Наразі, будівля  «захована» в заростях, огороджена парканом ( який  в будь-який час може на когось впасти) і знаходиться під охороною. Наводить на думку, що можливо це вже  якийсь надзвичайний, засекречений об’єкт?

Кияни чекають на дії влади, щоб побачити  Зелений театр не лише на афішах сайтів.

__________________________________

Микола Даневич,

громадський діяч

загрузка…

Related posts