Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
23 Апр 2021

Blog Post

Все рубрики

Як відпочивають депутати мiсцевих рад(ФОТО) | Everyday in Ukraine 

Обличчям не в миску з салатом, а в миску з червоною ікрою. Відпочинок за кордоном до 4 разів на рік. Це не депутати Верховної Ради, а всього лише депутати місцевого та обласного рівня.

Редакція Сайту громади Приірпіння вирішила дослідити, як відпчивають місцеві урядники й скільки приблизно обходиться їм їхній відпочинок. Виявилось, що деяким депутатам Верховної Ради, до розмаху місцевих депутатів ще доволі далеко.

З соціальної мережі депутата Київської облради Вадима Башуна (Facebook) вдалося отримати світлини, які доводять: і Башун, який за матеріалами “Української правди” стоїть за дерибаном Біличанського лісу, і Ігор Борзило, і Сергій Ареф’єв, які теж є депутатами Київської обласної ради від Партії регіонів, відпочивали цього року на Алясці у США.

Переліт до Аляски коштує близько 1000 доларів. Але це далеко не всі транспортні витрати регіональних політиків.

У США ці “регіонали” дозволили собі винайняти приватно гелікоптер, щоб політати над мальовничими краєвидами Північної Америки.

На цій фото чітко видно – у Башуна з Борзилом стосунки більш, ніж партійні.

Окрім польотів, стає зрозуміло, що чоловіків на Аляску привела рибалка.

Поки кожен 4-й українець живе за межею бідності, Ігор Борзило, який, окрім того, що є депутатом облради, є ще й заступником міського голови Ірпеня з зарплатою близько 5 тисяч гривень, їсть на Заході от такі бутерброди.

Окрім польотів на гелікоптері та недешевої рибалки, політики місцевого масштабу дозволили собі ще й рафтинг – сплав з гірських річок.

Але і це не всі розваги, за які заплатили депутати місцевого рівня. Вони їздили у санях ще й на лайках.

З друзями-регіоналами не забули й освіжитися. Відпустка пройшла на “5+”.

Аляска не була єдиним відпочинком Башуна у 2013 році.

У травні місяці Вадим Башун, як виявилось, поїхав у круїз Карибським морем (Гаїті, Ямайка, Мексика і т д.)

Лише екіпаж цього судна складає близько 2,500 людей. Вартість каюти починається дещо менше тисячі доларів.

Є й за дві – з видом на море.

Але, аби поїхати в круїз – сюди треба ще долетіти. А це в середньому ще тисяча доларів.

Тут є все: від басейнів, байскетбольних майданчиків, ресторанів до спа-салонів. Лайнер, який зображений на світлинах в Башуна, на момент побудови був найбільшим у світі. Відео дає можливість зрозуміти весь масштаб у стилі Luxery.

Палуба виглядає як вулиця поміж будинками.

До слова, депутат Київської облради перейшов у Партію регіонів з Батьківщини, коли та почала втрачати регіональне і загальнополітичне лідерство. Таким чином він дбає про те, щоб політика лобіювала його економічні інтереси.

Під час круїзу, депутат Башун сходив на берег, аби закупити сувеніри та пофотографуватись.

Побував і на Ямайці.

Але окрім круїзу Карибським морем, у 2013 році Башун виклав вереснем місяцем, тобто після круїзу та Аляски, світлини з Узбекістану. Тут людина, що за інформацією правоохоронців, має кілька десятків ділянок в Біличанському лісі, постає в образі справжнього місцевого князька – такий собі узбецький Башун-бек.

Башун, як виявилось, дуже любить подорожувати й на рік може собі дозволити побачити світ по кілька разів.

Зокрема рік тому він був у Камбоджі.

Але “регіонала” Башуна таки більше вабить Захід, аніж Схід.

У США кілька років тому його потягнуло до урбанізму у міста-мільйонники. Адреналін нагнав на американських гірках.

У музеї воскових фігур підійшов до папи Римського. У якого просять зазвичай благословення чи прощення гріхів.

Окрім США, Башун навідав Британію. Якщо вірити запису в соціальній мережі – це був черговий круїз. Цього разу – Середземноморський.

Але і в Україні місцевий депутат живе так, як не всі живуть на Заході. Ось його будинок. І зауважте займеник “я” Башун написав з великої літери.

Проти Нового року, 31 грудня, у соціальній мережі Башун виклав от таке зображення.

Людина ліворуч за своєю зовнішністю та ідейною сутністю нагадує депутата Коцюбинської селищної ради Владислава Євстифєєва, який разом з Башуном вже кілька років намагається подерибанити Біличанський ліс.

Якщо на Башуна записали кілька десятків ділянок Біличанського лісу, згідно з інформацією від правоохоронців, то в Євстифєєва – їх близько 100. Жодних інших фотографій з Євстифєєвим у соцмережах Башун не виклав.

Щодо заступника голови Ірпінської ради та депутата Київської облради від Партії регіонів Ігоря Борзила, якого Башун брав з собою на Аляску, то цей дрібний чиновник теж живе на широку ногу.

Окрім рибалки на Алясці, Борзило любить спортивний відпочинок та теплі країни.

Отак він дико тішиться на Мальдівах.

Тут таки на Мальдівах Борзило ходив під вітрильником.

А отак його зустріли на Криті.

Очевидно, місцеві політики Ірпеня, де один за одним щезають зелені зони під забудову, не відмовляють собі в задоволенні.

Родину, схоже, Борзило повіз до єгипетського Шарм-аш-Шейху. Більш бюджетний варіант. Побував “регіонал” в Ізраїлі. Як і Башун – розміщує фото в соцмережах за останні роки.

Окрім тенісу й футболу, депутат любить боксувати…

та нагнати адреналін.

Полюбляє зброю.

Полює на жінок.

Ціквлять всі від шатенок, русих…

до блондинок…

Це вже родинне фото – сімейна ідилія депутата. Хоч зараз на передвиборчий борд з амплуа зразкового сім’янина.

На фото в соцмережах видно, що у своєму відпочинку депутати Київської облради Борзило і Ареф’єв перетинаються не лише на Алясці, але й на лижварському курорті.

Тут таки депутати облради перетнулись з депутатом з Верховної Ради – Ярославом Москаленко. Цієї фото у соціальній мережі нардепа немає.

Такі світлини викладають, як правило, депутати нижчого рівня, щоб продемонструвати свою наближеність до вищої влади.

А це один з заходів, де знову разом депутати Київської облради Ареф’єв, Борзило та нардеп Ярослав Москаленко.

Варто зазначити, що “регіонали” відпочивають переважно на Заході, у той час, як від підписання Асоціації з ЄС відмовились й готують плацдарм до Митного союзу з Росією.

Натомість мешканці Східної України підтримують більше Партію регіонів, яка має проросійські погляди на розвиток політичного життя країни і чомусь прозахідні на відпочинок.

Можливо, мешканці Сходу й змінили свою думку, якби подорожували так, як “регіонали”. Згідно з опитуваннями, які проводили 2012 року, саме вихідці з Західної України частіше бувають закордоном. А понад 77 % українців взагалі там ніколи не були.

Політики локального рівня потрапляють у відсоток тих людей, які за кордон виїздять понад 2 рази на рік. Загалом в Україні таких менше 2 %. Та й то з-поміж них багато заробітчан з Західної України. Для центральної України відсоток тих, хто буває 2 рази і більше за кордоном сягає лише 1,3 %.

І у цей відсоток однозначно потрапляє і Башун, і Борзило.

Але Башун, який бігає з Батьківщини до Партії регіонів задля продовження дерибану Біличанського лісу, не забуває і про Росію.

Варто зазначити ще одне місце, де побував депутат Вадим Башун. Це Камчатка. Якщо 2013 року він відпочивав і рибалив разом з регіоналами з облради, то в 2012 виклав у соцмережу фото, де видно, що на Камчатку взяв із собою друга-дерибанника – депутата Ірпінської ради Валерія Пєшого.

Валерій Пєший, за інформацією “Української правди”, разом з Башуном стоїть за дерибаном тисяч гектарів столичного Біличанського лісу.

Тобто і опозиціонер Пєший, і “регіонал” Башун разом не лише дерибанять, але й відпочивають – витрачають здобутий у спільній справі капітал.

Разом вони не лише рибалили, але й ганяли ведмедів.

Підпис під одним з фото вражає і дає відповіді на певні питання. Башун не вважає себе повноцінним українцем: “Какой же… хохол не любит быстрой езды))))”

Будь-які партійні суперечки, які граються на публіку в регіоні між владою та опозицією – нівелюються цими світлинами. На одному коліні стоїть бютівець Пєший і чаркується з “регіоналом”. У них є спільна мета в Коцюбинській та Гостомельскій радах – дерибан лісу.

Бютівець Валерій Пєший, як і Ігор Борзило, полюбляє червону ікру у великій кількості. Якщо в росіян є вислів “мордою в салат”, то для того, хто дерибанить тисячі гектарів і є прогульником та кандидатом на виліт з Ірпінської ради – можна й “мордою в червону ікру”.

Депутат Ірпінської ради має такий дохід, що дозволяє йому не лише відправити сина у Лос-Анджелес…

…та на відпочинок в Дубаї.

Грошей стає й на себе. “Бютівець” Пєший, окрім Камчатки з червоною ікрою, себе потішив островами Південно-Китайського моря.

Так через депутатів місцевих рад, які в угоду головним дерибанникам регіону приймають антинародні й незаконні рішення, депутати локального рівня дозволяють собі розкоштувати так, як не кожен може навіть на Заході.

Для того, аби зрозуміти глибше цинічний контраст справжньої сутності політиків з бажаною дійсністю варто глянути на це фото, яке в соціальній мережі розмістив Андрій Пінчук – народний депутат і голова Молодих регіонів.

Тут депутати облради Ігор Борзило, Наталія Семко та міський голова Ворзеля Олександр Венгрик прийшли раз в сто років гуртом до старенької жінки, яка святкує століття з дня народження.

Фото для піару зі старенькою бабусею, яка живе так злиденно завдяки тому, що такі місцеві урядники від влади і опозиції керують виключно задля своєї вигоди. Фото з тими, хто на одному бутерброді чи в одній мисці мав, напевно, більше червоної ікри, аніж старенька з’їла за все своє життя.

Фото з тим, хто за вилов однієї риби може сплатити від 225 до 250 доларів. Це за розміром може бути більше, аніж пенсія старенької бабусі.

Така реальність в країні можлива не тому, що є не такий президент, чи не такі депутати Верховної Ради, а саме тому, що є такі місцеві депутати, яких обирає громада і яких зовстім не важко контролювати, бо живуть і працюють вони поряд з громадою.

“Саме через те, що депутати місцевих рад, зокрема Коцюбинської та Гостомельської, продались за так звані 30 срібняків (15 соток землі в Біличанському лісі), які своїм розумом й працею вони заробити не в змозі, українці живуть так бідно,” – говорить Олександр Солонтай, керівник програми практичної політики Інституту політичної освіти .

“Свої незароблених 15 соток депутати проїдять й знову, як і були, так і будуть бідними. А ті, хто стоїть за ключовим розподілом ресурсів буде й далі відпочивати на Мальдівах, їздити в круїзи та падати обличчям навіть не в салат, а в миску з ікрою. Людям зроблять перед виборами фото з черговою 100-річною бабусею й наступні 5 років громада знову себе запитуватиме: чому ми так живем.  Тому вже зараз потрібно готувати людей, щоб в мабутньому мати нормальних депутатів,” – додає Солонтай.

Редакція Сайту громади Приірпіння вирішила звернутись і до іншого експерта – психолога, аби фахівець пояснив, чому депутати місцевого рівня так живуть й навіть дозволяють собі публічно виставляти такі провокативні світлини.

Психолог зазначив, що навіть якби це були не депутати, подібне завжди свідчить про психологічну незрілість і підлітковий рівень розвитку особистості (14-15 років). За словами Наталії Холоденко, яка є знаним психологом і бере участь в багатьох телепроектах, зокрема й телеканалу СТБ, таким людям притаманний комплекс менщовартості і саме він спонукає демонструвати свою зверхність і вищість над іншими.

“Як правило, таке виникає в людей, які зазнавали сильного приниження, або відчували що життєві обставини їх принижують.Така поведінка також притаманне людям, які незаслужено отримали свій капітал. Ви не побачите такої поведінки в Форда чи Трампа, які здобули гроші завдяки своїм природним інтелектуальним властивостям чесним шляхом. Вони самодостатні. А от коли людина бере те, що не заслуговує, навіть якщо в неї немає власної совісті, є колективна совість. Такі люди будуть відповідати не лише особисто. Відповідатимуть їхні діти і внуки,” – розповідає враження від світлин Наталія Холоденко.

“Можуть відбуватись ДТП, пожежі та інші лиха. Ці люди будуть дивуватись, чому це відбувається саме з ними або їхніми близькими. Будь-хто, хто потрапляє в коло їхніх близьких може потрапити під такі удари долі. Історія таких людей ніколи нічим хорошим не закінчується. Алкоголь, наркотики, тілесні утіхи, зрештою, апатія до життя теж можлива. Від колективної совіст не втечеш,” – резюмує психолог.

Варто зазначити, що на момент проведення інтерв’ю, Наталія Холоденко нічого не знала про те, що півроку тому в автокатастрофі загинув син депутата Київської облради Вадима Башуна.

Дмитро Башун, який їхав на мотоциклі підслизнувся на трамвайних коліях й трагічно загинув.

Нагадаємо, саме його батька Вадима Башуна разом із Валерієм Пєшим та депутатами місцевих рад “Українська правда” вважає причетними до незаконного збагачення шляхом відведення території Біличанського лісу під забудову.

Світлини з Аляски у соціальній мережі депутат Башун виклав на початку серпня 2013 року. Через кілька тижнів після ДТП з сином. Через місяць були нові фото з Узбекістану, а на Новий рік, за інформацією джерел Сайту громади Приірпіння, що підтвердив і Борзило, “регіонал” Башун разом з “бютівцем” Пєшим проводять новорічний відпочинок. Цього разу у теплих краях.

_____________________________________

АВТОР

Related posts