Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

З Києва до Білорусі запустять річковий туристичний маршрут | Everyday in Ukraine 

Крім того, проект з відновлення річкового шляху Е-40, який передбачає будівництво судноплавної траси довжиною понад 2000 км через річки Прип’ять, Дніпро і Вісла, щоб з’єднати Балтійське і Чорне моря, вийшов на стадію практичної реалізації.

Міністерство інфраструктури України веде організаційну роботу щодо запуску туристичного маршруту водним транспортом Київ-Мозир-Київ, перше судно планується запустити наприкінці квітня поточного року.

Про це повідомили в прес-службі Мінінфраструктури з посиланням на підсумки зустрічі в Мінську міністра інфраструктури України Владислава Криклія з міністром транспорту і комунікацій Республіки Білорусь Олексієм Авраменком, під час якої сторони обговорили низку актуальних питань українсько-білоруського співробітництва в сфері транспортної інфраструктури та розвитку міжнародних транспортних коридорів Чорне море — Балтійське море, зокрема відновлення міжнародного водного шляху Е-40 за маршрутом Дніпро — Прип’ять. «Триває активна робота з організації туристичного маршруту водним транспортом Київ — Мозир — Київ з використанням судна «Світанок», яке належить держпідприємству «Адміністрація річкових портів». Готовність судна до виходу в рейс планується на кінець квітня 2020 року», — сказано в повідомленні. Також повідомляється, що проект з відновлення річкового шляху Е-40, який передбачає будівництво судноплавної траси довжиною понад 2000 км через річки Прип’ять, Дніпро і Вісла, щоб з’єднати Балтійське і Чорне моря, вийшов на стадію практичної реалізації. «Нашим основним завданням і цілями подальшої співпраці є розвиток річкового судноплавства на річках Прип’ять і Дніпро, відновлення повноцінного судноплавства, у тому числі в рамках реалізації проекту Е-40.

Проект з відновлення міжнародного річкового шляху Е-40 вийшов на стадію практичної реалізації. Роботи з черпання і доведення судноплавних глибин до необхідного рівня, а також інші заходи, планується почати з відкриттям навігації», — цитує прес-служба Криклія. Крім того, Мінінфраструктури планує поточного року розширити зону Річкової інформаційної служби від Вишгорода в Київській області до кордону з Білоруссю.

Джерело

Related posts