Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Закарпаття знову добряче підтопило (ФОТО, ВІДЕО) | Everyday in Ukraine 

04-Feb-2013

Автор : don_katalan

Тривалі проливні дощі, подекуди з мокрим снігом, спричинили підтоплення по всій області. Тим часом, канали та міські каналізаційні стоки ніхто не чистить, центральна влада відмовляється фінансувати протипаводкові заходи, а обласна – вдає, що все під контролем.

У неділю закарпатці прокинулися з новинами, що край знову на межі паводку.

Якщо в Ужгороді з самого ранку заходилися скликати екстрені засідання на чолі з мером, то в селах, зокремаМукачівщини, почали боротися з водою ще з вчорашнього вечора.

Протягом неділі на річках області сформувався сніго-дощовий паводок з підвищенням рівнів води на до 1, метри, в нижніх течіях Боржави — до 3.0 м.

Станом на 20:00 неділі, 3 лютого, відзвітували у крайовому МНС, залишалися підтопленними близько 152 дворогосподарств, 14 населених пунктів у Міжгірському, Воловецькому та Тячівському районах засинали у темряві.

Попри те, що у багатьох випадках причиною підтоплень є забруднені стоки та канали, до яких нікому нема діла саме до «приходу» води, слід також зазначити: цьогоріч вперше за останні 10 років уряд відмовився фінансувати протипаводкову програму «Тиса». У попередні роки затрати на неї цілеспрямовано скорочували.

Жодної реакції на таку економію столиці з будівлі на площі Народній досі не надійшло.

Між тим, синоптики далі прогнозують Закарпаттю дощ, сніг та шторм. Тому загроза від великої води зберігається.

Мукачево.НЕТ

Related posts