Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
27 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Членство ГМО “Жінка” 

Деталі Категорія: Стати членом ГМО “Жінка” Перегляди: 3142

    З давніх-давен проблема стосунків чоловіка і жінки вирішувалася за допомогою національних традицій, виховання, релігійних переконань тощо. Та й саме життя ніби підказувало, як мають складатися ці стосунки: Адам орав, Єва пряла. На жінці завжди трималася хата, діти. А чоловік мав здобувати їжу на кожен день.

    Та минали століття, і все значно ускладнилося. Нині жінка не обмежує свою діяльність лише родиною. Вона прагне зробити кар’єру науковця, керівника, і часто їй це вдається не гірше, ніж чоловікові. З’ясувалося, що сучасна жінка може бути не тільки чарівною, вихованою, освіченою, але й здатною виконувати традиційно чоловічу роботу інтелектуально, а у деяких випадках вона виявилася більш стриманою, дипломатичною і в той же час більш цілеспрямованою.

Детальніше…

Деталі Категорія: Стати членом ГМО “Жінка” Перегляди: 6574

   Це може видатися не скромно, але я саме та “нова” українська жінка, про яку стільки пишеться на сайті Жінка – онлайн . Я роблю кар’єру і не соромлюся того, що робота для мене цікавіша ніж сімейні стосунки.

  Звісно, я нічого не має проти тих жінок, які ведуть тихе сімейне життя. Але мені більше імпонує моя матеріальна незалежність та свобода вибору, чим те життя, яке ведуть переважно всі одружені  жінки.

    Звісно, я не відмовляюся від сім’ї та в майбутньому думаю народити дітей, але для цього  маю відчути себе ще більш впевнено. Маю дві вищі освіти, багато подорожую, обожнюю свою професію (юрист). Жінкам раджу не боятися відповідальних  рішень і кардинальних змін. Життя любить сміливих!

  • Валентина Магеровська
  • Світлана Реута
  • Тетяна Докиль
  • Стати членом ГМО “Жінка”

Related posts