Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Чоловіки 

Деталі Категорія: Чоловіки Перегляди: 4080

     Максим Гладунець  – молодий житомирський фотограф. Таких привабливих чоловіків із фотокамерою сьогодні чимало. Конкуренція серед професійних фотографів з кожним днем загострюється, адже модна  та універсальна  цифрова техніка  стала доступною для більшості людей. Тому  потреба в  послугах фотографа  вже не так виражена,  як приміром десять років тому.

   Але Максим у першу чергу молодий татусь , який не побоявся зробити виклик гендерним стереотипам. Коли в нього народилася донька, він пішов у декретну відпустку, а дружина продовжила кар’єру. Тепер вона директор успішного підприємства, а він – не менш успішний фотограф.

Як не загубитися серед тисяч любителів світлин  та створити фото, що мало би власний стиль, як встигати поєднувати роботу із доглядом за дитиною – про це та інше в розмові з Максимом Гладунцем,  ексклюзивно для Жінки – Онлайн.

Детальніше…

Деталі Категорія: Чоловіки Перегляди: 3023

      В кожної жінки є свої уявлення про ідеального чоловіка. Іноді його пошук може тривати  довго та безрезультатно. Але уявіть собі, що ви все таки віднайшли ідеального чоловіка.Того, який буде завжди поруч та допомагатиме долати всі труднощі.

 Чоловік не тільки кохає Вас, але й готовий розділити всі сімейні обов’язки нарівні. Ви щасливі та радієте, адже скоро  станете молодою мамою і допомога та підтримка чоловіка вам дуже знадобиться.

   При народженні дитини ви звісно розраховуєте на допомогу чоловіка. Адже батьківство –  це відповідальна місія обох.  І ось наступив той довгоочікуваний момент, коли позаду всі труднощі, хвилювання, напруження і Ви  стоїте на порозі пологового будинку з голубим чи рожевим згортком (згортками), у яких схована основна причина всіх переживань. Татко приймає вітання, пригощає всіх шампанським та наважившись, заявляє друзям, знайомим та своєму шефу, що він йде в декретну відпустку. Реакція шефа в українських реаліях  цілком  передбачена:

Детальніше…

Чоловік і жінка після народження дитини

Деталі Категорія: Чоловіки Перегляди: 3517

Чоловік та жінка після народження дитини починають жити ніби на різних планетах. На одній планеті живе самотній чоловік, який цілий день працює аби утримувати свою сім’ю. Увечері, він стомлений та напружений повертається з роботи, наївно сподіваючись, що вдома хтось його пожаліє та зрозуміє. Йому здається, що він так багато робить для сім’ї, що заслуговує на відпочинок.

На другій планеті його чекає роздратована та не менш стомлена дружина і малюк, який в ідеальному

Детальніше…

Портрет українського батька

Деталі Категорія: Чоловіки Перегляди: 10952

   Сьогодні в центрі української сім’ї перебуває дитина. Поруч з дитиною, як правило, завжди мама, яка готова виконувати всі  дитячі забаганки та примхи.

  Дитина зазвичай носить найкращий одяг, має найсучасніші іграшки, відвідує театр, танцювальний або спортивний гурток.

    Чого не скажеш про маму, що з народженням дитини часто перестає думати про себе. То часу не вистачає,  то просто лінь доглядати за зовнішністю.  Все для дитини! – таке гасло української мами. 

   З татом справи гірші: соціологи занепокоєнні – український батько  взагалі випадає із структури сучасної  сім’ї. Так, він приносить гроші, інколи гуляє з дитиною та інколи цікавиться сім’єю. Але насправді мало переймається вихованням дітей.

 Побачити українського  татуся з малюком на прогулянці або у поліклініці на прийомі у лікаря – велика рідкість. Більшість чоловіків глибоко переконані , що доглядати дітей  – це виключно жіноча справа!  Цей гендерний стереотип суттєво заважає більшості чоловіків насолоджуватися доглядом за власною дитиною.

Сучасні соціологи вивели портрет «українського татка». Увага! Він:

  • 4 хвилини на день приділяє увагу вихованню дитини;
  • рідко допомагає дітям робити уроки (лише 32 відсотки татусів);
  • майже не доглядає хвору дитину (тільки 10 відсотків татусів);
  • інколи супроводжує дітей до школи (лише 24 відсотки татусів);

   Стереотипи, які так активно закріплює суспільство за чоловіком, насправді є одними із причин скорочення його життя. Так, психологи встановили взаємозв’язок між тривалістю життя людини та кількістю часу, проведеного батьком чи матір’ю у спілкуванні з дитиною. Чим більше часу проводить батько чи мати  з дітьми, тим збільшується тривалість життя.

     Українське законодавство надає чоловікові право йти у декретну відпустку, але разом з тим у суспільстві побутує думка, що це не чоловічий вчинок – допомагати дружині у догляді за дітьми. Це нібито жіноча прерогатива, а чоловік має працювати в цей час.

  Так, формується стереотип ніби догляд за дитиною  – це не праця. Тому й чоловіки уникають законної декретної відпустки, не розуміючи, що лише відштовхують від себе дружину, дитину, гублять сім’ю врешті – решт. 

   Ми маємо долати той стереотип, що декретна відпустка для чоловіка неприпустима, і більше говорити про те, що це крайня необхідність, аби врятувати сучасну сім’ю від кризи. Жінка повинна бути більш наполеглива: ставити умову перед чоловіком – спільно народжувати та доглядати дітей. І якщо перше – народження дитини може обійтися без втручання чоловіка, то процес догляду і виховання має стати справою виключно обох, якщо ви дійсно сім’я!

Related posts