Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Cпорт 

Деталі Категорія: Спорт Перегляди: 3764

Ознаки природженої футболістки:

–  З дитинства ганяєте м’яч нарівні з хлопцями і марите футбольною кар’єрою.

– Вас не цікавить лузати насіння, в той час, коли хлопці забивають голи на стадіоні.

– Ви самі готові вийти будь –якої хвилини на поле і вгасити м’яч по фізіономії воротаря.

– Вам сниться футбол щоночі?

Якщо хоч одне твердження співпадає з Вашими думками, вітаємо – Ви вроджена футболістка! Перед тим, як вирішити все життя присвятити спорту, візьміть дещо до уваги:

Детальніше…

Деталі Категорія: Спорт Перегляди: 3763

   Лише в 1900 році жінки всього світу отримали можливість брати участь в Олімпійських іграх, що беруть свій початок з давніх часів. Тобто до того часу   лише чоловікам надавалося беззаперечне право на демонстрування своєї сили та вміння.

  За підсумками останнього століття можна констатувати, що відбулося багато змін в різних видах спорту за структурою представленості у них чоловіків та жінок. Жінки у спорті давно подолали гендерний стереотип, що жінки слабка стать. Адже вони нарівні беруть участь у спортивних змаганнях. Чого не можна сказати про такий вид спорту як футбол.

Детальніше…

«Що?! Жіночий футбол? А він є в Україні?»

Деталі Категорія: Спорт Перегляди: 3727

      У розпал Євро – 2012 вся увага була прикута до футболу. Це природньо, якби не той факт, що чемпіонат виключно чоловічий.

Чи не єдина організація, яка намагається чинити опір дискримінації жінок у футболі – DISCOVER FOOTBALL (відкрий футбол) належить німецьким дівчатам. Напередодні Євро вони відвідали українські та польські міста аби дізнатися чому в цих країнах жіночий футбол розвивається на двійку з плюсом.

    Дівчата залучили до участі в дискусії німецькі та українські ЗМІ, запросили представників міністерства спорту й молоді, федерації футболу України, громадські організації, жіночих тренерів та й самих футболісток. Більше того вони організували міжнародні жіночі змагання з міні – футболу в Європейському містечку в Києві, що стало неабиякою подією для місцевих ЗМІ. «Що?! Жіночий футбол? А він є в Україні?» – здивовано перепитували журналісти, коли ми запрошували їх на дискусію, – сміються організатори.

Детальніше…

Related posts