Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Ноя 2022

Blog Post

Дівчатка народжуються рідше, але живуть довше
Украина

Дівчатка народжуються рідше, але живуть довше 

З кожним роком у світі народжується все менше дівчаток. Приблизно  на кожні 100 немовлят жіночої статі припадає 104-106 хлопчиків.

Винятком є такі країни як  Індія і В’єтнам (112 дівчаток на 100 хлопчиків), Китай (120 дівчаток на 100 хлопчиків), Азербайджан, Грузія, Сербія, Боснія.

Але навіть тут на всіх чоловіків не вистачає жінок. Приміром, в Індії люди традиційно хочуть, щоб у них народився хлопчик. Доходить до того, що коли при проведенні УЗД батьки дізнаються, що у них буде дівчинка, вони вирішують робити переривання вагітності.

Через це у світі щорічно гинуть близько 160 мільйонів ембріонів жіночої статі. Влада Індії та Китаю ввела заборону на аборти, зумовлені статтю дитини, проте чиновники визнають, що цей закон дотримується дуже погано.

Тенденція до зменшення народжуваності дівчаток дуже непокоїть демографів, які вважають, що брак жінок у найближчі десятиліття може впливати на людство не менш відчутно, ніж глобальне потепління.

Так, у Китаї нестача дорослих жінок вже  призвела до того, що чоловіки в пошуках наречених стали емігрувати до В’єтнаму та Кореї.

Деякі вчені прогнозують, що порушений баланс між кількістю чоловіків і жінок на планеті призведе до нових воєн. (За матеріалами сайту http://wcu-network.org.ua)

Натомість лікарі стверджують, що через більшу тривалість життя жінок і високу смертність чоловічого населення, різниця між кількістю статей зменшується з віком і неминуче призведе до жіночої самотності. Так, в Україні на 100 жінок припадає в середньому 90 чоловіків. Українські  жінки  живуть в середньому до 76 років, чоловіки— до 66 років. За підрахунками соціологів шістдесятирічних українок невдовзі буде більше майже удвічі, ніж їх ровесників – чоловіків.

Жіночий імунітет довше залишається “молодим” порівняно з чоловічим, і цим можна пояснити велику тривалість жіночого життя. Процес старіння різний у чоловіків і жінок з багатьох причин. В організмі жінки більше естрогену, який, мабуть, захищає їх від серцево-судинних захворювань до настання менопаузи. Статеві гормони також впливають на імунну систему, особливо на певні типи лімфоцитів за станом яких  можна оцінити реальний біологічний вік людини.

До того ж  соціологи виявили, що жінки менш схильні до злочинної діяльності. Наприклад, існує величезний дисбаланс у співвідношенні пропорцій чоловіків і жінок, що сидять у в’язницях. Жінки складають лише три відсотки від ув’язнених у всіх тюрмах світу. Жіночі правопорушення майже ніколи не включають акти насильства і як правило незначні.

Також соціологічні опитування в Україні виявили, що жінки більше вірують у Бога, частіше ходять до церкви для сповіді. Жінки, як правило, не утримують  в собі негативні емоції та переживання, а прагнуть позбутися стресу, що позитивно впливає на психологічний ста , а отже на х здоров’я. Натомість чоловіки більш замкнуті та схильні до суїциду,  – стверджують психологи.

Незважаючи на переваги, які дає природа дівчаткам від народження, більшість батьків  мріють мати хлопчиків.

Related posts