Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Дек 2022

Blog Post

Жінка-Онлайн — ФОРУМ – Тема:Ставлення лікарів до Вас під час пологів (1/2)
Все рубрики

Жінка-Онлайн — ФОРУМ – Тема:Ставлення лікарів до Вас під час пологів (1/2) 

 • natasha martsinkovskaya
 • АВТОНОМНО
 • Если я сдамся, то лучше не будет…
Для кожної жінки народження її дитини – це незабутній момент. А от для мене це момент поєднання два в одному: і щастя , і смуток. Смуток, коли згадую про відношення лікарів не тільки до мене, а й до інших молодих мам.Не секрет, що більша увага приділялася тим , хто платив гроші і домовлявся з лікарем , щоб той приймав роди.
Особливо мене вразило, коли після самого народження дитини (я ще лежала в родзалі) мене запитували чи є хтось із рідних, бо треба заплатити лікарю і медсестрам, і навіть тій, хто там прибирала. Це було вночі. Мені навіть принесли мою сумочку , де був мобільний телефон, щоб я рідним передзвонила. Це було так дико !
Ты должен делать добро из зла, потому что его уже не из чего делать. Адміністратор заборонив доступ на запис.
 • flower
 • АВТОНОМНО
я лікаря не замовляла, але відносини їх до мене мене надихнули, підтримали
Адміністратор заборонив доступ на запис.
 • Adminvita
 • АВТОНОМНО
особисто до мене ставилися добре, але від грошей ніхто не відмовлявся. Втім, це була чисто символічна сума. До речі, з лікарем наперед я не домовлялася, просто приїхала до роддому швидкою допомогою. І нічого, лікарі приділили належну увагу.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
 • Taya
 • АВТОНОМНО
Здравствуйте! Отношение врачей ко мне, на удивление было очень хорошим. Все вокруг меня крутились, трепетали…к тому же , все врачи молодые. Мне кажется, что врачи в возрасте, злые и взяточники!!! А насчёт оплаты за услуги, в Киевском роддоме, всё бесплатно!!! Муж чисто символически отблагодарил врача и акушера, дав им по 500грн.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
А от мені так не пощастило, як більшості дівчат, що пишуть в цій темі. Хоча пройшло вже десять років – лишився неприємний осад. Мало того, що мене лаяли нецензурною та різною підзаборною лексикою. Намагалися спричинити як можна більше фізичного болю, обзивали непотребними виразами. Взагалі, я теж дуже дивувалась цьому і не думала, що такі лікарі в Україні є. Прізвище лікаря – Келемен, пологовий будинок в місті Ніжині. Гроші вимагали безпосередньо під час пологів уже в родильній залі. За це знущання певно ніхто не відповів, бо все розраховано так, що жінці з новонародженою дитиною не до того, щоб ходити по судах і скаржитись. Ви можете подумати, що я якимось чином привернула до себе недобру увагу лікаря. Нічого подібного: приїхала до пологового будинку за дві години до пологів, лежала тихо, ні криків, ні ще якогось невдоволення від мене ніхто не чув. Народила легко, швидко, природнім способом. Мабуть від жаху, що знущання будуть тривати довго. Була одружена і в віці 24 роки. І це все ще квіточки порівняно з тим, що переживали в тому ж пологовому будинку дівчата, що народжували, не маючи штампу в паспорті. Там до матів і різної похабщини, додавались іще й звинувачення у б…., розпусті…. і ще в такому, що соромно навіть почути, не те що написати. Закликаю всіх жительок міста Ніжин – ніколи не народжуйте в цій катівні.
Адміністратор заборонив доступ на запис. Ці користувачі сказали вам Дякую: Adminvita
 • Наташа
 • АВТОНОМНО
Ставлення лікарів було чудове.Родила по штампу в обмінній картці (1200грн.,Київ)
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Related posts