Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
15 Авг 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн – Громадська молодiжна органiзацiя “Жiнка” 

Деталі Категорія: Родина Автор: Виталина Перегляди: 138

Кажуть, що жінка та чоловік часто не розуміють один одного, бо розмовляють на різних мовах. І хоча в їхньому діалозі не почуєш жодного іноземного слова, порозуміння годі чекати. Ти говориш йому одне, а він тобі – зовсім інше. Знайома ситуація, в яку часто потрапляють люди, коли спілкуються.         

     Виявляється, вчені з’ясували чому люди протилежної статі часто не можуть знайти спільну мову. Головною причиною відмінності мови чоловіка та жінки вони називають… неправильне виховання новонароджених.

    Народившись, дитина відразу стає об’єктом дії ґендерної системи. Над нею здійснюють символічні   статеві обряди, які розрізняються залежно від того, якої статі народилася дитина. Дівчинку приміром намагаються відразу скупати у травах, аби росла вродливою. Хлопчикам забороняють плакати або намагаються не брати часто на руки чи пестити, щоб «не ріс бабою». Для новонароджених, як правило,  заздалегідь підібраний колір одягу, коляски, навіть набір іграшок  є різним для хлопчиків і дівчаток.

Деталі Категорія: Чоловіки Автор: Виталина Перегляди: 79

Уявіть собі, що ви віднайшли ідеального чоловіка. Він не тільки кохає Вас, але й готовий розділити всі сімейні обов’язки нарівні. Ви радієте, адже скоро обоє станете молодими батьками і допомога та підтримка чоловіка вам дуже знадобиться. І ось наступив той довгоочікуваний момент, коли позаду всі труднощі, хвилювання, напруження і Ви щасливі стоїте на порозі пологового будинку з голубим чи рожевим згортком (згортками), у яких схована основна причина всіх переживань. Татко приймає вітання, пригощає всіх шампанським та заявляє шефу, що він йде в декретну відпустку. Шеф у повному шоці:

Деталі Категорія: ЖІНКА в Армії Автор: Виталина Перегляди: 68

Хто сказав, що жінки слабка стать?! Хто сказав, що жінки не вміють воювати та служать в армії гірше чоловіків?! Той, хто це сказав – брехун! Є жінки, які роблять це у 100 разів краще!

Ще княгиня Ольга в часи Київської Русі стала першою жінкою, що протягом багатьох років не тільки правила країною, але й керувала військовими походами, які були доволі успішними. Її справу продовжила княгиня Анна – вдова князя Романа Мстиславича, яка при малолітніх синах була справжньою правителькою, вела переговори з монархами та керувала військом.

Related posts