Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
02 Июл 2022

Blog Post

Жінка-Онлайн — Є цнота – є нація
Все рубрики

Жінка-Онлайн — Є цнота – є нація 

Деталі Категорія: Краса та здоров’я Перегляди: 56934

     «Душа жінки живе в любові, а тіло жінки живе в чистоті. Немає любові – жінки немає, немає чистоти – чару жіночого немає.»  Заповідь матері

     Цнота дівчини у всі віки була символом чистоти та ознакою порядності роду. Дівчина мала зберігати невинність до шлюбу, інакше її родину чекала велика ганьба.

    В Україні здавна існував весільний обряд на перевірку дівочої честі, який називався «комора». Французький подорожник Гійом Левассер де Боплан (бл. 1600-1673) у своєму “Описі України” звертає увагу на наступні подробиці  обряду “комори”:

“Коли під час щасливого поєднання наречена подасть якийсь знак втіхи, усі присутні одразу ж починають підскакувати і, плещучи в долоні, зчиняють веселий галас. Родичі нареченого, не відходячи, стоять на сторожі коло ліжка, прислухаючись, що там відбувається, чекаючи, щоб відслонити завісу, коли фарс буде закінчено.

  Тоді подають нову білу сорочку, а якщо на знятій з неї знаходять сліди невинності, наповнюють увесь дім гучними криками радості і вдоволення, і вся рідня їх підтримує…

Наступного дня грають ще один не менш кумедний фарс, що повинен видатися неймовірним тому, хто цього ніколи не бачив. Робиться це так: в обидва рукави сорочки просовують палицю, сорочку вивертають навиворіт і носять наче знамено вулицями міста з великою урочистістю, ніби це прапор з почесними слідами битви, аби весь народ переконався у невинності молодої і чоловічій силі її мужа”.

   Цнота дівчини була важливою з тієї причини, що гарантувала народження здорового потомства. Невідомо, чи знали українці щось про спадковість, але батьки ревно слідкували аби їх діти до шлюбу зберігали невинність. І не дарма. Тепер достеменно відомо і закріплено в наукових медичних монографіях, що діти будь-якої жінки обов’язково успадковують якості її першого в житті чоловіка, якщо навіть народжуватиме вона від іншого.

     Саме перший чоловік, а не майбутній батько дитини закладає генофонд потомства кожної жінки, поза залежністю від того, коли і від кого вона буде народжувати дітей. Чоловік, котрий порушив невинність жінки, стає ніби генним батьком усіх її майбутніх дітей.

Це явище одержало назву в науці – «телегонія» (з грецької – «причетність до народження на відстані»), тобто вирішальний вплив на потомство жінки її першого в житті чоловіка.

Телегонія була доволі спірним питанням: вчені то доводили це явище, то спростовували.
Більше чим 150 років тому, коли основною тягловою силою був кінь, вчені і виробники на кінзаводах намагалися вивести нові породи, економічно кращі й продуктивніші.

  Вирішили схрестити коня із зеброю. Вибрали породисту кобилу й жеребця зебри. Пробували і навпаки. Але жодного зачаття так і не відбулося. Науковий світ ще не знав тоді про хромосоми та їх несумісність. Досліди припинили. Але через декілька років сталося неймовірне… Кобилиці почали народжувати полосатих лошаків. І це при тому, що їх покривали племінні високопородисті коні.

Про те, що телегонія поширюється й на людей, вчені переконалися після відкриття американського біохіміка С.Прузінгера. Він виділив ще один тип спадковості – пріонну, білкову спадковість. Інформація може проходити не тільки через хімічну структуру генів, а й від білка до білка, минаючи, звичні для нас генетичні механізми.

   Виявляється, що спадкова інформація передається не тільки через матеріальні носії – гени, але і через супутні інформаційні поля. В організмі (обох статей) від сексуального контакту залишається “пам’ять”, але тільки не на біологічному, а на хвильовому рівні. І коли людина вступає в інтимні стосунки з новим партнером, то на генетичному рівні в контакт входять усі її попередні партнери.

Підтвердженням телегонії є той факт, що жінка, народжуючи від різних чоловіків, як правило має схожих дітей.

    Дівчата, які з легкістю йдуть на  дошлюбну близькість, обов’язково повинні знати, що «перший» чоловік закладає генофонд її майбутніх дітей, незалежно від того, коли і хто стане їх батьком. І якщо він був не кращих якостей, то такими ж будуть і діти. Стосується це і хвороб, причому не одного покоління. Гени чоловічої статі запам’ятовуються в організмі жінки, навіть без вагітності, і це передається за спадковістю

   Існує ще одна історична причина, чому наші предки турбувалися про невинність до шлюбу. Народи, серед яких широко розповсюджувалася розпуста, як Содом і Гомора зникали з лиця землі, або втрачали незалежність, слабшали і поступалися місцем іншим, сильнішали. Тому в Україні засуджували шлюби з іноземцями, а пропагували серед свого роду (українців).

Сучасна наука говорить, що змішування двох різних генетичних програм, що дістались дитині у спадок від різнорідних батьків, призводить  до розбалансування всієї його біологічної структури, порушення психічної і моральної цілісності. Дані міжнародної криміналістичної і психіатричної
статистики наглядно свідчать, що серед расово-змішаних індивідів вища злочинність, більший відсоток нервових і сексуальних відхилень.

Хворе, вражене гріхом суспільство перетворюється у сіру, бездарну масу. Це відбувається не одразу, а протягом кількох поколінь, в міру «накопичення гріха». Духовність первинна, і при втраті її згодом страждаєє тіло. Покоління, яке народилося від морально розбещених батьків, творчо та інтелектуально безплідне, безперспективне. Тому, дівчата та хлопці, які хочуть народити здорових, талановитих  дітей, мають берегти цноту та знати про явище телегонії.

Comments:

  • Facebook

Download SocComments v1.3

Related posts